PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=488523}

Klatka B

6,6 749
ocen
6,6 10 1 749
Klatka B
powrót do forum serialu Klatka B

Jak się zakończył serial, czy wszystko się wyjaśniło?

ocenił(a) serial na 10
HollyShort

I tak i nie. Bardziej nie, ale trochę tak...

marekmmazur

Czyli? jestem otwarta na spojlery :P

ocenił(a) serial na 10
HollyShort

Ciężko zrozumieć tak na prawdę o co chodzi w niektórych odcinkach, jeżeli nie ogląda się uważnie. Bardzo dobrym pomocnikiem w oglądaniu tego serialu było forum na klatkab.tivi.pl, które zdaje się nie istnieć od jakiegoś czasu... Serial zakończył się wyjaśnieniem tego, co znajdowało się na wszystkich taśmach jednakże przewrót, jaki następuje z końcem serialu można porównać do przewrotu pomiędzy 2 a 3 sezonem, tj. jest dalej otwarta furtka do sezonu 4, ale właściwie wszystko jest wyjaśnione. Jak oglądałem na ipli ten serial to zrobiło mi się smutno, bo te taśmy są w nieuzasadniony sposób posklejane i nie są nawet oddzielone, więc raczej polecam oglądanie podług numerów taśm na jakimś youtube, jeżeli jest tam umieszczone.

ocenił(a) serial na 8
HollyShort

Odkopuję, ale jakby ktoś jeszcze był ciekawy, a nie chce mu się oglądać do końca - Michał tak naprawdę nazywa się Bartosz i jest w szpitalu psychiatrycznym. W ramach terapii przez 3 miesiące miał nagrywać swoje codzienne życie. Bohaterowie serialu tak naprawdę istnieli w jego głowie i byli "wzorowani" na pracujących w szpitalu lekarzach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones