Kleszcz

2016
Kleszcz
6,9 1 020
ocen
6,9 10 1020
992
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":1}
{"type":"film","id":772652,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/The+Tick-2016-772652/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Kleszcz
 • Dobra parodia usaowskich produkcyjek o tzw superbohaterach. Taki Deadpool w odcinkach. Niespodziewanie zarówno humor jak i gra aktorów są na przyzwoitym poziomie. Nie trawię tych usaowskich, infantylnych filmików czy serialików na bazie komiksów, ale tu to co innego. Inteligentnie i z jajem wyśmiane superbzdury. Mi się spodobało (6 odcinków, jak na razie). Polecam.

 • mordarg ocenił(a) ten serial na: 8

  Paraves Dokładnie - Poza Deadpoolem Nie ma więcej komedii Superhero ( w Thorze 3 i W Strażnikach humor jest bardzo istotny ale nadal pozostaje dodatkiem a nie trzonem -także tych produkcji nie liczę ) a już na pewno nie ma w formie serialu. Jednak humor w deadpoolu jest o wiele brutalniejszy ( choć tutaj też się nie cackają , krew sika ) no i oczywiscie co najmniej o 2 lvl'e śmieszniejszy ale Kleszcz też jest spoko. I jak mówię drugiego takiego serialu nie znajdziecie także polecam fest każdemu komu podszedł Deadpool- bo faktycznie ze wszystkich filmów Superhero jakie wszyły Deadpool najlepiej oddaje naturę tego serialu i jego założenie ;)

 • mordarg Cieszy to, że ktoś ma podobne zdanie jak ja.
  "W kupie siła" powiedział żuk gnojarz; he he - ale pchać ciężar 1141 razy cięższy niż się waży TO jest COŚ.

 • cthulhu_fhtagn ocenił(a) ten serial na: 8

  mordarg Deadpool śmieszny? Chyba dla gimbazy.

 • cthulhu_fhtagn Aha nie jestem tak zwaną ''gimbazą'', jednak mnie bawił akurat nie wyobrażam sobie inaczej tej postaci ;)

 • buterfly Nie ma co brać do siebie po prostu cały marvel jest kierowany do tak zwanej gimbazy nie tylko deadpool.

  Tick "Kleszcz" to jednak coś zupełnie innego oni z tego robili jaja od początku do końca.

 • ChubakaCieLubi Ale Deadpool też uważam taki jest, no ale to oczywiście zależy od tego co nasz śmieszy :)

 • buterfly W deadpoolu znajdą się jakieś rzeczy na poważnie w Kleszczu nic takiego nie ma.

  Deadpool ma swoje miejsce w Marvelu i ma prawdziwych wrogów.

  Kleszcz on ma tylko przeciwników rodem z Monty Pythona jak człowiek z krzeszłem zamiast głowy.

  Nie da się tych rzeczy nawet do siebie porównać.

  Deadpool to komediowy akcyjniak .

  Kleszcz to pełen odpływ komedia w innym wymiarze tego słowa, parodia, coś zupełnie innego.

 • ChubakaCieLubi Cóż ja się praktycznie cały czasz śmiałem lub uśmiechałem na Deadpoolu, trudno mi było znaleźć w tym filmie akcje na poważnie ;)

  Co do reszty to się zgodzę dlatego jednak wybieram Deadpoola, bo akurat tego rodzaju parodia niezbytnio do mnie przemawia ):

 • buterfly A skolei do mnie niezbyt Deadpool przemawia. Co kto lubi.

 • ChubakaCieLubi Oczywiście że kto co lubi ;) - Przyznaje że w Deadpoolu górnolotnego poziomu humoru to nie uświadczymy, natomiast nie widzę tej postaci w takim humorze jaki jest w Kleszczu to by do tej postaci uważam akurat to nie pasowało ;)

 • Nyasagi ocenił(a) ten serial na: 8

  Paraves Ja nie znoszę filmów o superbohaterach. Kleszczowi dałam szansę, bo akurat lubiłam kreskówkę jak byłam młodsza. Ten serial jest super, to nie jest kolejna papka dla mało inteligentnych dzieci, a żarty są zabawne :D

  Deadpool nie bardzo mi się podobał, tak w ogóle. Większości żartów nie rozumiałam, bo nie śledzę tych wszystkich filmów i superbohaterów, więc mnie mało obchodziły.

 • Nyasagi "nie rozumiałam, bo nie śledzę tych wszystkich filmów i superbohaterów" - OK, ale coś tam, kiedyś oglądałaś? Na przykład: batsadomasomana, supertransmana, człekopająka, flesza, żelaznegochłopa lub cóś w tym rodzaju.
  Nie zaprzeczaj, ja strusia Pędziwiatra lubiłem, ale kaczora Donalda już nie! Tu jest tak, że The Tick i Deadpool 1 (część druga jest popłuczynami) mają podobne przesłanie - superb to idiotyzm!
  Temat tzw komiksów i filmideł na ich podstawie zamknę cytatem:
  "Komiks – sekwencyjna historia obrazkowa, często z dodanym tekstem, publikowana w prasie lub w formie osobnych zeszytów, która wykształciła się jako odrębna forma wydawnicza na przełomie XIX i XX wieku z gazetowej grafiki satyrycznej. Polski wyraz „komiks” jest spolszczeniem angielskiego zwrotu comic strip, który upowszechnił się w liczbie mnogiej jako potoczny skrótowiec comics. Drugi wywód wiąże pochodzenie nazwy od satyrycznego charakteru pierwszych komiksów. Nazwa comic oznacza w języku angielskim termin komiczny czyli komediowy. Nazwa ta przyjęła się także w innych językach jednak stosowane są w nich również odrębne nazwy jak np. francuski odpowiednik bande dessinee lub włoski fumetti, czyli po polsku „dymki”"

 • WujekChu1ek ocenił(a) ten serial na: 9

  Paraves Kleszcz to pastisz nie parodia, nie myl pojęć.