6,9 1 781
ocen
6,9 10 1781
178
chce zobaczyć
{"type":"film","id":114229,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Out+There-2003-114229/tv","text":"W TV"}]}

Serial opowiada o 4 przyjaciół, których losy splatają się w Australii. Na ten odległy kontynent przybywa Reilly Evans, 16-letni chłopka, który został wysłany do cioci, po tym jak jego ojciec trafił do więzienia, a matka dostała rozstroju nerwowego i trafiła do szpitala psychiatrycznego. Poznaje tam Aggie Thackery, Angielkę, która przybyła tu na wymianę australijsko-angielską, by odbyć praktyki u cioci Reillego - Ellen Archer, która jest weterynarzem. Reilly nie może dostosować się do nowego miejsca. Nie znajduje kontaktu z ciocią, czuje się niezrozumiany przez wuja, denerwuje go "idealność" Aggie. Jego jedynym przyjacielem zostaje Miller Mckee, chłopak z sąsiedztwa, który zakochał się w Aggie. Reilly diametralnie zmienia się, gdy poznaje Fionę McDaniel. Chłopak zakochuje się w niej i stara się jej zaimponować miłością do zwierząt, której wcześniej nie miał. Aggie i Fiona odkrywają zamiary miłosne chłopców, ale traktują je z przymrużeniem oka.
Wszystkie wydarzenia rozgrywają się w malowniczej scenerii Australii i kliniki dla zwierząt, którą prowadzi ciocia Reillego.
Czy chłopcom uda się zdobyć serca niedostępnych koleżanek? Czy wyleczą wszystkie zwierzęta, które trafiają do kliniki? Jak Reilly poradzi sobie w szkole i czy wreszcie zaakceptuje sytuację, w której postawił go los? Na wszystkie pytania otrzymacie odpowiedzi oglądając serial dla młodzieży "Out there" ("Klinika pod kangurem").

parfuum
opis użytkownika

16-letni Reilly Evans przybywa do Australii, do swojej ciotki Ellen, która prowadzi lecznicę dla zwierząt. Reilli'emu niezbyt podoba się nagła zmiana środowiska i pójście do nowej szkoły. Wszystko zmienia się gdy poznaje 3 przyjaciół: Aggie, Fionę i Millera. Reilly szybko odnajduje się w nowej sytuacji dzięki przyjaźni Millera i uczuciu, które darzy do Fiony.

Ellisey
opis użytkownika