Koło czasu (2021)
Koło czasu: Sezon 1 Koło czasu Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek Koło czasu (2021)

Wyjazd

Leavetaking 54m
6,7 571
ocen
6,7 10 1 571
Koło czasu
powrót do forum s1e1

Po pierszym odcinku jetem pełen obaw. Dla przypomnienia dopiero co skończyłem czytać tom pierszy książki. Oglądając pierwszy odcinek naprawdę byłem w szoku że praktycznie każda postać i jej otoczenie, bliscy itp są całkiem inaczej przedstawione niż gdy poznajemy tych samych bohaterów w książce. Choćby relacja między Randem a Eqwene ehh ... Bardzo czekałem na ten serial ale jestem pełen obaw przed kolejnymi odcinkami... :(

ocenił(a) serial na 1
arbiter

Wiadomo, że adaptacje prawie zawsze równią się w jakiejś części od książki na co byłem przygotowany. Jednak już po pierwszym odcinku mogę stwierdzić, że gra aktorska, jak i efekty specjalne nie powalają. Widać w tym wszystkim jakąś sztywność i nieco okrojony budżet. Pewnie po pierwszym sezonie się rozkręci, co widać po wiedźminie, gdzie drugi sezon (przynajmniej w trailerach) prezentuje się znacznie lepiej. Do tego jeśli ktoś woli oglądać z lektorem to zawiedzie się jeszcze bardziej :D Ten na prime'ie jest totalnie bez emocji... może wczuł się w Aes sedai ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones