PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432787}

Kobiecy Klub Zbrodni

Women's Murder Club
7,5 937
ocen
7,5 10 1 937
Kobiecy Klub Zbrodni
powrót do forum serialu Kobiecy Klub Zbrodni

Lindsay Boxer

ocenił(a) serial na 10

serial jest swietny ! Angie Harmen gra genialnie zarowno jak i reszta aktorow i aktorek...ale
tak tak , robcie jakies barwy szczescia , albo mode na sukces ktora ma wiecej odcinkow niz
moja babcia zyje , no bo po ?! co lepiej cale zycie grac w beznadziejnej telenoweli w ktorej i
tak nie wiadomo kto z kim spal kto jest ojcem czyjego dziecka :/ a jak sierial jest zajebsty i
czasami trzeba ruszyc glowa to najlepiej nakrecic 13 odcinkow i miec spokoj , sorka w
innych tez trzeba myslec bo ja bym sie juz dawno pogobila....Wielka szkoda naprawde ze
nie ma wiecej odcinkow a jak serial jest z 2007 roku to nie sadze aby zaczeli krecic od nowa
, wszystkie najlepsze sie koncza.....a co do ostatniego odcinka to naprawde mozna sie
wzruszyc ! w koncu byla dla niego taka obojetna a jednak go kochala :(

alusia1996

Popieram twoje zdanie i dla "pocieszenie" polecę serial "Partnerki" Z Angie Harman, ta sama tematyka (kolejny sezon w drodze) już nie mogę się doczekać Angie w akcji... A poza tym serial "Kobiecy Klub Zbrodni" został napisany na podstawie serii książek Jamesa Pettersona o tym samym tytule ( niestety na j. polski przetłumaczone jest tylko 7 części) i chociaż nie na widzę książek to przeczytałam wszystkie i nie mogłam się oderwać od lektury... Gorąco polecam i pozdrawiam :) Mam nadzieje, że polepszy Ci to trochę humor, bo sama jestem zła, że nie ma kolejnych odcinków...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones