PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432787}

Kobiecy Klub Zbrodni

Women's Murder Club
7,5 937
ocen
7,5 10 1 937
Kobiecy Klub Zbrodni
powrót do forum serialu Kobiecy Klub Zbrodni

Serial się rozkręca, coraz bardziej mi się podoba, sensacja, kryminał, troche humoru... Mam nadzieje że amerykanie będą go kręcić dalej. Polecam.

gromki66

Jestem po obejrzeniu wszystkich odcinków pierwszej serii i powiem, że naprawdę wciągnęłam się do tego klubu ;) czuje lekki niedosyt zakończeniem, ale mimo to mam nadzieje, ze będą kontynuować kręcenie :)
Również polecam !

ocenił(a) serial na 8
kasiulka1508

Film jest bardzo dobry z odcinka na odcinek ,szczególnie że prym wiodą 4młode i utalentowane kobiety.

kasiulka1508

Serial całkiem całkiem. Myślałem, iż w ostatnim odcinku okaże się, że mordercą będzie Lindsay chłopak i zostanie nawiązanie do drugiej serii (w tedy może by się ukazała). A tak to faktycznie, trochę takie sobie zakończenie sezonu...

ocenił(a) serial na 8
choodak

Serial fajny, choć zakończenie sezonu mogło by być lepsze. Szkoda, że nie ma dalszych odcinków (chyba, że mam nieaktualne informację).

agawa87

Popieram wasze zdanie i dla "pocieszenie" polecę serial "Partnerki" Z Angie Harman, ta sama tematyka (kolejny sezon w drodze) już nie mogę się doczekać Angie w akcji... A poza tym serial "Kobiecy Klub Zbrodni" został napisany na podstawie serii książek Jamesa Pettersona o tym samym tytule ( niestety na j. polski przetłumaczone jest tylko 7 części) i chociaż nie na widzę książek to przeczytałam wszystkie i nie mogłam się oderwać od lektury... Gorąco polecam i pozdrawiam :) Mam nadzieje, że polepszy Ci to trochę humor, bo sama jestem zła, że nie ma i nie będzie kolejnych odcinków...

choodak

Choodak, też tak myślałam, że to będzie ten Peter!:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones