PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98248}

Kochane kłopoty

Gilmore Girls
7,8 31 279
ocen
7,8 10 1 31279
Kochane kłopoty
powrót do forum serialu Kochane kłopoty

co z tym Loganem?

ocenił(a) serial na 10

Oglądam właśnie 5 sezon na tvn 7 i ciekawa jestem kiedy Rory będzie miała nowego chłopaka Logana czy jak mu tam. Dean jest strasznym nudziarzem, powiedzcie coś o tym Loganie, fajny jakiś? ze spoilerów dowiedziałam się że straszny snob...

ocenił(a) serial na 10
olamanola

No nie da się ukryć, że snob, ale jaki ma być, pochodząc z takiej rodziny ;)
A moim zdaniem ma dziwną fryzurę, a przynajmniej miał - nawet Paris nabijała się, że przypomina BeGees ;)

ocenił(a) serial na 9
olamanola

wg mnie Logan był ok, do pewnego momentu, tzn do czasu kiedy zaczął mieć zły wpływ na Rory, ale w serii 5 spoko no i Rory była szczęśliwa, chociaż różne akcje się działy między nimi :)

ocenił(a) serial na 10
Medea_2

eee.. Logan jest gorszy nawet od Deana! (w sensie ogolnym..) Co ma oczywiscie znaczyc, ze najlepszy byl Jess :P

A_li_gator

nooooo Jess był najlepszy :P wieeeelka szkoda ze go już nie bedzie, ja tego logana nie lubie i Dina też, jak wczesniej kots powiedzial sa nudni i wolałabym zeby rory była z Jessem :(

ocenił(a) serial na 10
olamanola

Jess wraca w 8 odc 6 seri:P ale chyba na krótk:(

ocenił(a) serial na 10
Olaaa

Na krotko, ale za to powaznie wplywa na dalsze wydarzenia :D

A_li_gator

A ja lubię Logana. Jest szarmancki, a co. I może nie najpiękniejszy ale sympatyczny, jak narazie :]

ocenił(a) serial na 9
luka123

myślę, że nie oglądałaś odcinka z Jess'em w 6 serii?? A jeśli oglądałaś to... cóż dziwię się, że nadal lubisz Logana :/

Medea_2

Oglądałam wszystko co do tej pory było na tvn7, i po przedwczorajszym odcinku doszłam do wniosku, że Rory czasami nie ma poczucia humoru ;)

olamanola

Rory będzie na chwilę z Loganem i ponoć bedzie fajnie. Strasznie bym chciala żeby Rory była z nim szczęśliwa i wogóle, bo Dean to był palant jakiś...

ocenił(a) serial na 10
Paj

na chwilę??? ona będzie z nim od 13 odcinka 5 serii aż do (chyba) 6 odcinka 6 serii (może trochę dłużej)

olamanola

Jess to był koleś ... =] a na Deana mialam normalne uczulenie grrrr Logan nie jest taki zły wyposrodkowali Jessa i D.

Muza

ja za jessem osobiscie nie przepadam. logan w sumie jest ok ale troche przesadzili z ta jego zazdroscia w odcinku z jessem. mam nadzieje ze sie pogodza z rory i bedzie spoko :)

ocenił(a) serial na 10
olamanola

Ja kocham Jessa!!!! On jest zajebiście przystojny, oczytany i naprawdę fajny ma charakter :) Ale Dean tez był w porządku.,..ostatnio oglądałam pierwszą serię całą i uważam że Dean był cudowny, poświęcał się dla Rory, kochał ją straszliwie, zrobił jej bransoletkę i samochód (serio!) ale teraz stracił wiele w moich oczach. To taki nieudacznik a Rory zasługuje na kogoś oczytanego i inteligentnego jak Jess czy Logan. Tyle że Logan ma na nią zły wpływ, więc chyba Jess lepszy. Z kolei Logan jest na Yale i będzie miał dobrą pracę i wogóle, a Jesse...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones