PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98248}

Kochane kłopoty

Gilmore Girls
7,8 31 279
ocen
7,8 10 1 31279
Kochane kłopoty
powrót do forum serialu Kochane kłopoty

Moje luźne przemyślenia na temat serialu.

Nie mogę znieść postaci Jess'a, który ciągle użala się nad sobą, robi z siebie ofiarę i nie mówi o swoich problemach. Irytuje mnie, że Rory, która zostawiła Deana dla niego (ale rozumiem- błędy młodości. Też takie popełniłam). A jeszcze bardziej denerwuje mnie to, że z Deana zrobili takiego potwora na sam koniec.
Początkowo Dean wydawał się idealnym facetem i nagle pstryk! Dean ma żonę, potem ją zdradza z Rory i staje się wycofanym dziwakiem. Ok rozumiem, że zdrada zmienia w człowieku wiele ale Rory to była miłość jego życia. Ich pierwszy raz był taki magiczny, ta rozmowa o ich piosence. Pasowali do siebie. Było napięcie. Zawsze byłam pozytywnie zestresowana jak był wątek z nimi, bo tak pasowali do siebie sama czułam to napięcie.. Mieli masę wspólnych zainteresowań, tematów. Nagle są razem i wszystko się psuje. Może mało wiem o życiu : )

Za to jestem pozytywnie zaskoczona wątkiem Lorelai i Luke. To chyba moje ulubione postacie. Po obejrzeniu wszystkich odcinków często wracam do swoich ulubionych np. kiedy Luke i Lorelai mają swój pierwszy raz, a ona schodzi w jego koszuli na dół do baru. Luke to jednak ideał faceta.

Lubię wracać do tego serialu bo sprawia, że jednak w małym stopniu jeszcze akceptuje ludzi :)
Miło byłoby mieszkać w takim miasteczku jak Stars Hollow.


ocenił(a) serial na 8
Mudmen

Moje przemyślenia są inne :-D
Uwielbiam Jessa, nie trawię Deana. Nie będę tu ściemniać - jestem wielką fanką Milo Ventimoglii, którego uważam za genialnego aktora, a poczynania samego bohatera schodzą u mnie na dalszy plan. Z kolei Dean, na początku fajny, a potem jakiś taki rozmemłany i niegramotny się zrobił. Po cholerę się żenił tak młodo?
Natomiast intelektualnie bardziej pasował do niej Jess (książki!) i chyba to było zarzewiem tego związku - z Deanem dyskusje intelektualne nie były możliwe.   
Finalnie Rory nie została z żadnym z nich :-)
Zgadzam się z kolei co do Luka - super gość i stworzyli z Lorelai fajną parę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones