Sezon 1: Gabi to 11-letnia dziewczynka, która uwielbia koty. Jej najlepszym przyjacielem jest kocur Fred, a ulubioną zabawką - fantastyczny koci domek, w którym każdy pokój urządzono bardzo starannie. Dzięki magicznym uszkom Gabi może zmniejszać się do rozmiaru mikro i spędzać czas z mieszkańcami kociego domku. Razem przeżywają niesamowite przygody.
Moja córka uwielbia tą bajkę, ale ma ona negatywny wpływ na nią. Zawsze po seansie jest rozdrażniona i agresywna. Co nie dzieje się przy innych bajkach. Bajka jest infantylna i przejaskrawiona. Większego gniota ciężko szukać. Koci domek nie uczy żadnych wartości, nie ma nic ciekawego do zaoferowania. Tragedia.