Serial widziałem już jakiś czas temu, emitowany był bodaj na TVN.
Broń Boże nie jestem rasistą ale Kojak był tylko jeden i z pewnością nie był czarny, jesli ktoś w taki tylko sposób chciał uczynić film oryginalny to informuję, że mu się to nie udało.
Po drugie postac wykreowana przez Vinga Rhamesa...
Co to ma...