PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652203}
7,3 998
ocen
7,3 10 1 998
Kokoro Connect
powrót do forum serialu Kokoro Connect

Jestem ciekawa z kim będzie Taichi,. Wiem, że to głupie ale cóż jestem dziewczyną xD.
Chciałabym bardzo, żeby był z Inabą ;p.
A jak wy myślicie?;>

ocenił(a) serial na 10
Draiochta

Też jestem dziewczyną i też sądzę, że to głupie ale zawsze tak mam, że przy oglądaniu jakiegoś serialu czy anime czy nawet czytaniu mangi jak spodobają mi się jakieś dwie postacie o przeciwnej płci to chcę żeby byli razem. Moja przyjaciółka to nazywa "fantazyjnym swataniem", a na zagranicznych forach mówią na takie coś "ship". Np. I ship (...)
W tym względzie ja chcę aby Taichi nie był z Inabą ale z Iori! Są świetni razem :D ;pp

ocenił(a) serial na 7
Draiochta

Ja przez cały czas jak oglądałam to anime, to miałam nadzieję, że jednak jakimś cudem Yui nie będzie z Aokim (nie pamiętam dokładnie imienia, mogłam źle napisać) i zejdą się z Taichim. T.T
Sama nie wiem czemu, mam jakąś sympatię do rudowłosych dziewcząt z anime, weźmy taką Asunę z SAO, albo Rei z higischool of the dead. Jak można ich nie lubić? ;)

ocenił(a) serial na 8
Draiochta

W sumie to nie zrozumiałem sceny w białym pokoju gdy Taichi był nieprzytomny, wydaje mi się że ta cała rozmowa to jego wyobrażenie. Czyżby w zakończeniu wątku z miłością Taichiego chodziło o to że wybrał rozsądek?

ocenił(a) serial na 8
koo_2

Dobre pytanie

Draiochta

Musi, Musi być z Himeko oczywiście :) A tak z innej beczki to strasznie podoba mi się jej imię :D

Draiochta

wiem, że to komentarz sprzed pięciu lat ale także chciałam się wypowiedzieć. obojętne jest dla mnie z kim byłby Taichi ale bardzo by mi odpowiadało gdyby Aoki związał się z Nagase, nie do końca wiem dlaczego ale jakoś mi to tak odpowiada

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones