PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629466}
5,8 14 tys. ocen
5,8 10 1 13629
Komisarz Alex
powrót do forum serialu Komisarz Alex

śmiech na sali...

ocenił(a) serial na 2

przez przypadek trafiłam na odcinek o wybuchających misiach... absurd gonił absurd... pies biegnie przez kilka przecznic za człowiekiem i nie może go dogonić..., pan policjant nie skapnął się, że pies wyczuł u kolesia zapach spod miejsca zdarzenia... nie skapnął się, ze coś z misiem musi być nie tak, skoro pies z nim wybiegł, dopiero mu koleś musiał to powiedzieć... ten żałosny tekst kolegi-policjanta 'schodzisz na psy', niewychowany pies, nie słuchający się swojego pana i masa różnych rzeczy... katastrofa...

KaCy093

muszę się niestety zgodzić, ten serial jest tak naiwny, że szkoda gadać... zaczęłam teraz oglądać od początku w necie, nadrabiam zaległości serialowe i w sumie to ten film jest dla mnie komedią - nic tylko się śmieję z zażenowania... nie wspominając o grze aktorskiej pana z Na Wspólnej i jego interakcji z psem - i pies ma go w d... i on sam wydaje się nie lubić zwierzaka... w jaki sposób on dostał tę rolę to ja nie wiem...

ocenił(a) serial na 10
wiolkas7

od przyjścia Pawlickieo ten serial jest lepszy brakuje mu do orgniału zy kontakt z psem i mamy dużo lepszą gre aktorską Antoniego

ocenił(a) serial na 8
ghf

Nie wreszcie wywalą Lucynę ona jest nudna i denerwująca

użytkownik usunięty
wiolkas7

Serial nie jest taki zły, lepszy porównując z innymi serialami, jakie ma nam do zaoferowania telewizja polska to ten wypada nieźle. Wiadomo, że nie jest najwyższych lotów, bo to jednak serial rozrywkowy... No i przede wszystkim aktorzy - Czop, Pawlicki, Chabior, Walach też nie najgorsza - da się oglądać od jakiegoś czasu, zwłaszcza odkąd reżyserią zajął się Sławomir Fabicki, bardzo ceniony reżyser.

ty jesteś nie wychowana i głupia. Nie znasz się na serialach i obsadzie aktorskiej, ale cóż... są głupsi i są mądrzejsi. Ty akurat należysz do tej pierwszej grupy.

użytkownik usunięty
karolinakulik90

To było do mnie ?:) bo się pogubiłam...

nie

ocenił(a) serial na 10

ja się zgadzam serial od kiedy jest Antek stał się lepszy momentami przypomina orginał , i nie jest najgorzej

użytkownik usunięty

Szkoda tylko, że aby ratować serial zapewne szybko Pawlickiego wymienią i zastąpią go jakimś popularnym celebrytą, żeby im przyciągnął widzów - tak jak to było z Wesołowskim i serial może znowu stracić na jakości ale za to zyska w oglądalności...

ocenił(a) serial na 10

oby to było jak najpózniej

użytkownik usunięty
ghf

Czuję, że nastąpi wcześniej niż sądzimy, niestety - albo wymienią aktora, albo serial zejdzie z anteny. Możliwe, że wezmą jakiegoś popularnego "gwiazdora" typu Wieczorek czy Bobek. Pawlicki jest jednak zbyt mało medialny na taki typu serial, który większość ludzi ogląda by popatrzeć sobie na znane buzie, które wcześniej robiły z siebie błaznów w Tańcu z gwiazdami...

ocenił(a) serial na 10

gdy by to miało być w tym sezonie myslę że już by były jakieś przecieki tak jak było z Wesołowskim może do 6 sezonu mu jeszcze pozwolą

KaCy093


ty jesteś nie wychowana i głupia. Nie znasz się na serialach i obsadzie aktorskiej, ale cóż... są głupsi i są mądrzejsi. Ty akurat należysz do tej pierwszej grupy.

ocenił(a) serial na 2
karolinakulik90

no właśnie, jak AD83 też się pogubiłam... jak już chcesz najeżdżać na dwie osoby, to mogłabyś chociaż wymyślić dwa różne teksty... dobrze, mogę być głupia w twoim przekonaniu, skoro tobie tak mało do szczęścia trzeba, że zadowalasz się tym serialem, to gratuluje! Ale skąd ci się wzięło, ze jestem niewychowana? o.O przedstawiłam logiczne argumenty... no ale dobra, przyjmę na siebie brzemię głupiego człowiek...

KaCy093

napisałaś "niewychowany pies"

ocenił(a) serial na 2
karolinakulik90

i? aha, to taka ,,cięta riposta"... jasne, sorry, powinnam użyć słowa ,,niewytresowany". I taki jest... pan policjant mówi mu ileś razy ,,puść", ,,zostaw" albo inne takie a pies ma go w dupie...

ocenił(a) serial na 10
KaCy093

tak było przy Wesołowskim odkąd jest Pawlicki mam wrażenie że bardziej go słucha i lepsze robi akcje ten skok z Krwistoczerwonych róż robił wrażenie

KaCy093

to jest tylko zwierzę i założę się, że jest mądrzejsze od ciebie

ocenił(a) serial na 10
karolinakulik90

do psa nie mam nic chyba mówie że się poprawił

ghf

A czy ja to do ciebie napisałam? No właśnie.

ocenił(a) serial na 2
karolinakulik90

OMG... weź się już uspokój kobieto (chyba raczej dziecko). pies policyjny powinien być cholernie mądry i NA PEWNO powinien słuchać swojego pana...

użytkownik usunięty
KaCy093

Dokładnie, psy policyjne są bardzo inteligentne i to powinno być pokazane w tym serialu w sposób bardziej realistyczny. Jednak winę za to, że jest odwrotnie nie ponosi zwierzę, lecz trenerzy i aktor, który nie potrafił się z nim obchodzić. To było widać, że psy nie czuły się dobrze, były zagubione i dlatego te sceny wychodziły bardzo sztucznie i groteskowo...

użytkownik usunięty

oczywiście nie trenerzy tylko treserzy :P:D

ocenił(a) serial na 2

Oczywiście nie obwiniam psa, bo to logiczne i każdy o tym wie, ze pies będzie słuchał pana tylko jeżeli widzi w nim samca (ew samice) alfa. Pies nie ponosi tu żadnej winy, ale to głownie na jego zachowaniu widać wszelkie niedociagniecia.

ocenił(a) serial na 10
KaCy093

na szczęście teraz pies jest co raz lepszy sam Pawlicki mówił że bawi się z psem po planie a Wesołowski wręcz uciekał i w końcu jakiś tam postęp w tresurze widać

KaCy093

Nie chce mi się z tobą gadać, ani o twoim guście, a raczej jego braku...Najlepiej zapomnij o tym serialu, bo on nie powstał po to, abyś miała co krytykować! No to nara.

ocenił(a) serial na 2
karolinakulik90

nara XD miłego dnia! i nie denerwuj się tak z powodu jakiegoś tam serialu, bo złość piękności szkodzi :)

KaCy093

Masz rację. Ty się tu denerwuj, bo tobie to już nic nie zaszkodzi. ;P

ocenił(a) serial na 2
karolinakulik90

Omg, błagam, powiedz, ze jesteś trollem... Która z nas się bardziej denerwuje? Co, Karolina Kulik? ;) powiedz mi tylko, serio jesteś rocznik 1990?

KaCy093

Nie, nie jestem trollem dziewczynko i nie jestem rocznik 1990.

ocenił(a) serial na 2
karolinakulik90

a który? pytam z czystej ciekawości

KaCy093

2000.

ocenił(a) serial na 2
karolinakulik90

aaaa to wszystko się wyjaśniło i już rozumiem ;) ja 93

KaCy093

nie no, to 2000 to był tylko żart...Ale spoko. ;)

ocenił(a) serial na 3
karolinakulik90

Dziecino ten serial jest żałosny! Obejrzyj sobie Komisarza Rexa 1000 razy lepszy od tego badziewia.

christinearron

Tak się składa, że obejrzałam i wcale mi się to badziewie nie podoba. Nie odpowiadajcie na moje posty.

ocenił(a) serial na 3
karolinakulik90

Komisarz Rex to badziewie? No to gratuluję bezguścia.

christinearron

Komisarz alex jest żałosny? No to gratuluję bezguścia.

ocenił(a) serial na 3
karolinakulik90

Tak jest beznadziejny. Ma beznadziejną czołówkę, beznadziejnie poprowadzono psa przez co wygląda na przeciętnego burka z podwórka. Komisarze też są do niczego. A co ty możesz zarzucić Komisarzowi Rexowi>? Heh chyba to, że nie gra tam Kubuś Wesołowski.

christinearron

Heh, no chyba nie.:)

ocenił(a) serial na 3
karolinakulik90

Masz jakiś konkretny powód czy nie?

ocenił(a) serial na 10
christinearron

jak dal mnie w Rexie jedynym minusem jest postać Lorenzo Fabrriego straszny gbur i cham ale i słabe odc z Terzanim , ale ogólnie jest serialem świetnym nasz Alex się nie umywa , ale odkąd gra Pawlicki da się to oglądać bez zażenowania

christinearron

Tak mam. Cały ten serial to jeden wielki powód. ;)

ocenił(a) serial na 6
KaCy093

Kiedy grał Wesołowski, serial istotnie nie był najwyższych lotów. Słaba gra aktorska, żenujące wątki komediowe i kilka dość absurdalnych sytuacji. Do tego komisarz zbyt młody i mieszkający w ekskluzywnym lofcie a potem w wypasionej willi.

Ale polecam Ci obejrzeć sobie jakiś odcinek z Pawlickim i porównać. Odkąd wymienili komisarza jest o niebo lepiej - Pawlicki świetnie gra, serial zrobił się bardziej dynamiczny i poważniejszy, śledztwa też są ciekawsze (chociaż wiadomo, kopie oryginału).

Z Pawlickim to jest inny serial, jakby tamtych odcinków z Wesołowskim nie było... I najlepiej o większości z nich zapomnieć.

ocenił(a) serial na 2
MrJigssaw

ok, obejrzę jakiś odcinek z nowym komisarzem :)

ocenił(a) serial na 10
MrJigssaw

Nawet czasem przypomina orginał np odc zemsta końcówka mi się u nas bardziej podobała czy wspomniane przeze mnie róże skok Alexa świetny , Rex w orginale tylko jechał na dachu windy

ocenił(a) serial na 8
ghf

A kiedy zniknie postać Lucyny ? Ona jest nudnaa

ocenił(a) serial na 10
lukasz16

w orginale jej pierwowzór facet odszedł w 2 sezonie ale ona została , również w Rexie w 5 sezonie u nas teraz ten będzie też powinien ktoś odejśc tam był to Peter i przyszedł Kunz u nas raczej zmian nie będzie

ocenił(a) serial na 1
KaCy093

...