PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629466}
5,8 13 573
oceny
5,8 10 1 13573
Komisarz Alex
powrót do forum serialu Komisarz Alex

W tym jacy są żałośni. No cóż nie jest tajemnicą,że pieniądze poszły w błoto jak w 99% przypadków nie tylko filmowych w tym kraju. Cisza nad tą trumną.

ocenił(a) serial na 6
wojownik_filmweb

Spier*alaj stąd, trollu.
Jak jesteś taki mądry, to sam zrób lepszy serial... aaa, zapomniałem, że przecież nie możesz tego zrobić, bo jesteś zwykłym zerem, które się podnieca jak coś głupiego w necie napisze.
Żałosny to jest twój żywot, przysłuż się światu i idź go zakończyć, nie zaśmiecaj forum.

ocenił(a) serial na 1
MrJigssaw

Troll i skończone zero to jest twoja stara spermożłopie je.bany...Jakbyśmy się spotkali w realu to bym ci wyznawco dogamatów dzieci neo wychowany na Hannie Montanie i Justinie Bieberze pokazał kto jest zerem! I morda krótko szmato bo mam prawo pisać co mi się podoba i mi twój idol Wesołowski nie zabroni. A jak jesteś z jego rodzinki to podwójny juh ci w dupe i możesz sam się przysłużyć dobrowolnie przeznaczając się na trutkę na szczury bo w przeciwnym razie ktoś cie dojedzie kiedyś przekonasz się.

ocenił(a) serial na 6
wojownik_filmweb

Hahahaha, weź się śmieciu nie kompromituj, ty Mi możesz najwyżej loda zrobić. ;]

ocenił(a) serial na 1
wojownik_filmweb

Polski bolyłód

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones