PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629466}
5,8 13 558
ocen
5,8 10 1 13558
Komisarz Alex
powrót do forum serialu Komisarz Alex

Pomijając to, że serial nie jest oczywiście najwyższych lotów to , tak jak w tytule. Kogo wolicie/ najbardziej lubicie w roli głównego komisarza>? Bo jak dla mnie to jedynie Wieczorek się nadaje do roli komisarza. Z racji swojego wieku, męstwa, powagi. doświadczenia, prezencji / wyglądu, no ogólnie całokształtu :) Pawlicki i Wesołowski to dwa chłoptasie , którzy bardziej pasują do roli stażystów / pomocników niż do głównodowodzących śledztwem. A Wesołowski to już w ogóle największe drewno z całej obsady chyba :)
Czekam na wasze opinie. Napiszcie czy się ze mną zgadzacie i dlaczego, i również jeśli się ze mną nie zgadzacie...i dlaczego :)
Zapraszam do dyskusji / wymiany poglądów :)

ocenił(a) serial na 7
raf_filmweb

Dla mnie Pawlicki był najlepszy i najbardziej dopasowany, jeśli chodzi o charakter i pasował pod motyw familijny tego serialu, chociaż w ostatniej transzy nieco obniżył loty. Widać było oczywiście, że lubi kontakt z psem i łatwo było mu zbudować interakcje

Wieczorek mimo wszystko miał od początku tylko jedną "twarz" swojej postaci i niezbyt się zmienił przez te kilka sezonów, oczywiście aparycją i wiekiem pasuje najbardziej, ale brakowało moim zdaniem właśnie wspomnianego charakteru.
Jeśli wejdziesz na jego profil to znajdziesz zaskakująca średnią, bodaj 6,3, najniżej spośród tych 3 głównych postaci.

A Wesołowski na pewno w pierwszym sezonie mocno przeciętny, a potem w 2, a na pewno w 3 nieco bardziej poważnie zagrał, głównie w ostatnim swoim odcinku, z tych trzech komisarzy najsłabszy, ale na pewno lepszy niż Bondyra w roli Gutka.

Szkoda, że nie będzie kolejnej transzy, ciekawe czy ktokolwiek jeszcze zastąpiłby Wieczorka, który najpierw był odpowiednikiem Fabriego a teraz nawet zagrał w ponad połowie odcinków Rivery.

A Ty kogo widzisz jako odpowiednika Terzaniego?

ocenił(a) serial na 6
MBIITF

Dzięki za opinię. Może wyjdę na ignoranta ale w ogóle nie oglądałem pierwowzoru serialu. Jedynie jakieś pojedyncze fragmenty, migawki. Więc mówiąc szczerze w ogóle nie kojarzę tych postaci. Przykro mi.

ocenił(a) serial na 10
MBIITF

Nie zgodze się że Górski czyli postać wieczorka nie ma charakteru w 9 serii miał go duzo te sceny początkowe z Alexem jak się poznawali były fajne i końcowe odc jak pies był Ranny a Górski polował na mordece swojej dziewczyny. Dla mnie Wieczorek jest ok na pewno lepszy niż Fabri ten gbur z oryginału lub a ciota terzani. Ja słyszałem że na jesien ma być kolejny sezon.

ocenił(a) serial na 10
MBIITF

No i serial ciągle trwa i muszę powiedzieć że lepiej wyglądają te odc u nas bo we Włoszech z Terzanim były mocno przeciętne. W planach jest 15 sezon

ocenił(a) serial na 6
raf_filmweb

Moim zdaniem żaden z nich się nie nadaje.

ocenił(a) serial na 7
bruce1940

Czerwiński jako komisarz Wilczak jest mocno średni, chyba najgorszy ze wszystkich opiekunów Alexa w serialu. Przeczuwam, że powoli serial zmierza do końca, chyba sami producenci nie mają już pomysłu co kręcić dalej.
Z początku można było odnieść wrażenie, że skończy się na 2-3 transzach, jednak nagle jego popularność przebiła najśmielsze oczekiwania.

ocenił(a) serial na 6
MBIITF

Mam takie same odczucia. Oczywiście podzielam Twoje zdanie na temat Czerwińskiego. I, mimo wielu niedociągnięć, mam spory sentyment do tego serialu. :) Pozdrawiam. :)

ocenił(a) serial na 6
bruce1940

Dzięki za opinię. Rzadko mam gości na założonych przez siebie tematach. Swoją drogą nie ma ich też za wiele:)
Jeśli chodzi o nowego komisarza, to raczej nie mam zdania, bo nie oglądam nowych odcinków. W ogóle to średnio kojarzę tego aktora. Bardziej kojarzę samą jego twarz, aniżeli grane przez niego role. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 6
raf_filmweb

Cała przyjemność po mojej stronie; dziękuję za założenie tak ciekawego wątku. :)
I ja nie znam go w tej roli zbyt dobrze, widziałam zaledwie kilka odcinków. Dopiero poznając jego przeszłość, zaczynam dostrzegać pewne "plusy" takiej decyzji co do obsady, bo wcześniej po prostu na pierwszy rzut oka odnajdywałam w nim raczej... przestępcę niźli stróża prawa. Jak się okazuje - całkiem słusznie. :) Pozdrawiam. :)

ocenił(a) serial na 6
MBIITF

"...chociaż w ostatniej transzy nieco obniżył loty", "Z początku można było odnieść wrażenie, że skończy się na 2-3 transzach..."

Zapoznaj się w słowniku, encyklopedii, wikipedii czy gdziekolwiek tam chcesz, ze znaczeniem pojęcia "transza". Nie wiem skąd żeś to słowo wytrzasnął tutaj. W przypadku serialu możemy mówić co najwyżej o sezonach, seriach lub częściach, a nie o żadnych transzach! Transza to może być pieniędzy.

MBIITF

Najpierw Czerwinski w ktoryms z odcinkow zagral bandziora, a pozniej go jako komisarza obsadzili. Z ta morda na bandziora pasowal idealnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones