PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629466}
5,8 13 574
oceny
5,8 10 1 13574
Komisarz Alex
powrót do forum serialu Komisarz Alex

Zoofil?

ocenił(a) serial na 2

Gada z psem jak z człowiekiem, hasło do kompa to imię psa, na tapecie ma psa. Śpi z psem i łazi z nim wszędzie. Nie opuszcza go na krok.

Kajzer

Marek tez rozmawial z Alexem,spal z nim,mieszkal,wszedzie chodzili razem.Byli przyjaciolmi.Orlicz ma to samo.Takie psie maniaki z nich:).Wcale sie im nie dziwie bo kto by nie chcial takiego cudownego psiaka?

Princeska92

Ja nigdy bym nie chciał. Nienawidzę psów.

chrapczyk

A siebie lubisz?

urban10

Bardzo.Zwierzęta też lubię. Przynajmniej większość z nich. Psy należą jednak do nielubianej przeze mnie mniejszości.

ocenił(a) serial na 2
Princeska92

No i o tym Marku mówię. Zofil jak nic.

Kajzer

Hehehehehehehehee, to ja chyba też jestem zoofilką - też gadam z moim psem, też mam go na tapecie, łazi za mną wszędzie, jak był młodszy nawet odbierał mnie ze szkoły, bo czuł taką potrzebę :D urywał się z domu, nikt nie mógł go zatrzymać. No a w zeszłym tygodniu robiłam mu zdjęcia. Chociaż mój Rex nie lubi się fotografować, to chcę mieć po nim pamiątkę, ma już 12 lat i nie wiem ile mu jeszcze zostało :(

ocenił(a) serial na 2
FleurDeLys7

Każdy czasem coś powie do swojego czworonoga, ale prowadzenie z nim dyskusji i udawanie że pies ci odpowiada mimo że tylko się głupio patrzy (tak na serio) już normalne nie jest.

Kajzer

Po obejrzeniu na youtube słynnej już suczki imieniem Mishka, niczego nie jestem pewna... :D

Kajzer

No to sie nie zrozumielismy:).Mi sie podobalo ze Marek nie traktowal Alexa jak zwyklego zwierzaka ale jak wazna istote w swoim zyciu.Jaki byl przejety kiedy Alex zostal porwany,kiedy cos mu sie stalo.Alex jak cierpial po smierci Marka:(.Ja bym miala to samo co Marek gdybym miala takiego psiego przyjaciela.Nie widze nic zlego w tym ze Bromski mial takiego bzika na punkcie Alexa.To dowodzi wrazliwosci,czulosci czlowieka.

Princeska92

No i w końcu pięknie powiedziane ;)

ocenił(a) serial na 7
Princeska92

Dokładnie! Z resztą psy to bardzo inteligentne zwierzęta. Zdarza się nawet, że taki czworonóg jest mądrzejszy od nie jednego człowieka. A co do Bromskiego, facet mieszkał sam, przez cały czas z Alexem, to chyba normalne, że zaczął go traktować jak przyjaciela.

ocenił(a) serial na 1
Kajzer

...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones