PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629466}
5,8 13 574
oceny
5,8 10 1 13574
Komisarz Alex
powrót do forum serialu Komisarz Alex

szajs

ocenił(a) serial na 1

to gówno nie ma prawa zaliczć sie do seriali głównym bohaterem który ma grać twardego
policjant jest wesołowski i nie wiem jaką pomyłką tam trafił reżyser chyba miał kaca albo był
naj****y bo ja to bym go nawet nie skojarzył z serialem kryminalnym bo on to się nadaje na
zagranie w kac wawa poza tym wszystko robione metodą ctrl-c ctrl-v skopiowane z niemiec
ogólnie odradzam bo to żałosne jest a jeśli ktoś ma jakis sprzeciw to piszcie i wylejcie to z
siebie
Rzekłem: Mistrzu 99 (z poważaniem dla fanów prawdziwych seriali o policji)

mistrzu99_FilmWeb

mial zagrac Delag ale pomysleli ze wezma go to moze zlapie dziewczyny 7-12 l ktore ogladaja na srolnej widownia telenowel bo aktorem nie jest i nie bedzie jest poprostu w grupie mroczkow ,cihopek i innych nikt go powaznie nie traktuje zaden rezyser jak gdzies go biora to tylko dlatego zeby lapal widownie telenowel co juz i tak mniej lapie bo nie wygl na 20 latka jest juz dojrzaly facet

eska10

Tak to prawda, ten serial jest okropny, próbowałam go oglądać, bo bardzo mi się podobała niemiecka wersja Komisarz Rex, ale obejrzałam parę odcinków i wymiękłam, już przed oglądaniem myślałam, że to będzie jakieś polskie gówno, no i prawda się okazała, czy polaków nie stać naprawdę na coś dobrego i nie chodzi mi o seriale, ale ogólnie...

eska10

z Deląga jeszcze większa sierota obrzygana niż z Wesołowskiego, w dodatku wiecznie z miną alfonsa cierpiącego nac hroniczną impotencję. Jeśli Kuba jest w grupie cichopków, to Deląg jest w grupie wulgarnych, prostackich komedyjek dla idiotów, bo tam pasuje w sposób naturalny. And also chyba nie widziałaś go w "Czasie honoru"

jadziolek

czs honoru to gnio wojeenny wszedzie jest taki sam

eska10

ta, gniot. z oceną 8,1

ocenił(a) serial na 1
jadziolek

ocena już maleje : )
osobiście jestem za ocenianiem tego serialu na 1, bo jest to NIEPOROZUMIENIE.

Cililing

każda ocena z czasem maleje, chociaż ja widze, że ten serial ma cały czas taką samą.

ocenił(a) serial na 1
jadziolek

tak, ale ten plagiat dopiero zdobywa popularnosc, a co zatem idzie coraz wiecej osob oceni ja sprawiedliwie (czyli na 1) :D
NIE dla PLAGIATOW

Cililing

albo mówisz o innym serialu albo wcale go nie widziałaś.Premiera 2008 to "dopiero zdobywanie popularności"? wtf? mamy 2012 rok

ocenił(a) serial na 1
jadziolek

No chyba nie mowimy o tym samym serialu. Polski plagiat powstal (po raz pierwszy byl emitowany) w 2012... Dokladnie 3 marca. Moze chodzi ci o Commissario Rex, ktory powstal w 2008...

Cililing

no na pewno nie o tym samym bo myślałam, że cały czas mowa o Czasie honoru :)

ocenił(a) serial na 1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones