Oglądam 3 odcinek i na razie widzę tylko złych Chorwatów, jakby ta wojna była taka jednoznaczna… Oby się to zmieniło i zostaną pokazane jej różne oblicza
A więc źle przedstawia jedynie Serbów?
Podrzućcie swoje propozycje