serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Kosmiczne wojny

Beast Wars: Transformers
1996 - 1999
30m
7,6 3 333
oceny
7,6 10 1 3333
Wielka wojna pomiędzy Autobotami i Decepticonami dobiegła końca, a potomkowie walczących frakcji trwają w niestabilnym pokoju na swojej ojczystej planecie Cybertronie.... Zobacz pełny opis

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Kosmiczne wojny zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

świat

premiera

Wielka wojna pomiędzy Autobotami i Decepticonami dobiegła końca, a potomkowie walczących frakcji trwają w niestabilnym pokoju na swojej ojczystej planecie Cybertronie. Jednak część Predaconów, potomków Decepticonów jest bardzo niezadowolona z obecnej sytuacji i uważa, że przynależne są jej znacznie większe prawa i władza nad Cybertronem.Wielka wojna pomiędzy Autobotami i Decepticonami dobiegła końca, a potomkowie walczących frakcji trwają w niestabilnym pokoju na swojej ojczystej planecie Cybertronie. Jednak część Predaconów, potomków Decepticonów jest bardzo niezadowolona z obecnej sytuacji i uważa, że przynależne są jej znacznie większe prawa i władza nad Cybertronem. Megatron, potężny przywódca Predaconów noszący imię swojego wielkiego przodka, gromadzi wokół siebie grupę podobnie myślących Transformerów i wykrada z cybertrońskiej bazy najsilniej strzeżony skarb planety - złoty dysk, artefakt pozwalający wykrywać złoża niezwykle silnego paliwa (energonu) oraz mający niepoznane jeszcze właściwości. W pogoń za uciekinierami wyruszają potomkowie Autobotów - Maximale pod  dowództwem swojego wielkiego lidera Optimusa Naczelnego. W wyniku wykorzystania trans-sieciowej technologii oba statki wpadają w tunel czasoprzestrzenny znajdując się w nowym miejscu i czasie. W tej nowej, nieznanej rzeczywistości rozegrana zostaje wielka kosmiczna bitwa pomiędzy Predaconami i Maximalami, a ich uszkodzone statki rozbijają się na tajemniczej, dzikiej planecie rozpoczynając "Kosmiczne wojny".

studio
Alliance Atlantis Communications / Alliance Communications Corporation / BLT Productions / więcej
tytuł oryg.
Beast Wars: Transformers
inne tytuły
Transformers: Beast Wars USA
Beasties (alternatywna pisownia) Kanada
Beasties: Transformers (alternatywna pisownia) Kanada
więcej
Pierwotnie Garry Chalk brał udział w przesłuchaniach, by użyczyć głosu Megatronowi, a David Kaye chciał wystąpić jako Optimus Primal.
Frank Welker zrezygnował z propozycji użyczenia głosu Megatronowi ze względu na inne zobowiązania i wysokie wymagania finansowe.
Alec Willows był nieosiągalny podczas nagrywania większości materiału do finału pierwszego sezonu, w związku z tym część jego materiału jako Tarantulas nagrał Scott McNeil.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Postać Megatrona zasługuje na duże uznanie gdyż jest tu zdecydowanie najbardziej rozwinięta ze wszystkich serii. W żadnej innej Megatron nie ma tak bardzo rozwiniętej osobowości. Ambitny, władczy, bezlitosny, z poczuciem humoru. I jeszcze to jego: Yes. Uwielbiam tego typu wrogów.

Hej :)
Właśnie przez przypadek zauważyłem, że na oficjalny kanał Transformers zaczęli dodawać (oczywiście po angielsku) odcinki w jakości Full HD (wiadomo, nie jest to jakość dzisiejszych czasów, ale lepszej nie znajdziemy).
Link:
https://www.youtube.com/playlist?list=PL7VEq3tXc6htwcsofnP8GHNYpk13eII42

Czy...

Bardzo dobra seria Transformerow! Ciekawa, wciagajaca fabula i duzo bohaterow. Moze dzis wygladalo by to inaczej ale taki "staromodny" komputerowy swiat dodaje temu serialowi uroku.

Kilka uwag odemnie, jak bedzie Spoiler dam znac:)
1. Moja ulubiona postac to Dinobot, Megatron i Silverbolt. Tigertron w formie robota...

więcej

Chociaż zastanawiałem się dlaczego żadna ze stron nie dobija swoich przeciwników po wygranej bitwie albo nie zbiera szczątków przeciwników, aby ich przeprogramować i wyczyścić pamięć.

Re

ocenił(a) serial na 10

Oglądałem to kiedyś pamiętam ze na jednym odcinku ta strona która jest szukania przez nacje tych robotów (nie pamietam co to było) to zaatakowali małpy to pod koniec odcinku było ze małpa wziął kij do ręki i bił zniszczonego robota to wyglądało jak początki rozwoju rasy ludzkiej .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones