PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104021}

Królowa miecza

Queen of Swords
7,1 371
ocen
7,1 10 1 371
Królowa miecza
powrót do forum serialu Królowa miecza

pytanie

ocenił(a) serial na 8

czy zna ktoś może wątek Tessy i dr. Roberta Helma?? chciałabym o nich jak najwięcej dowiedzieć się...

selesta

dr. Helm ogólnie interesuje sie Królową a nie Tess'ą, Tesse traktuje jak rozpuszczoną, głupiutka dziedziczkę pokaźnej fortuny, czyli tak jak ona się kreuje. W odc. 12 'Wąż' przez cały odcinek się pojawia sie postać dr. Helma, którego ratuje Królowa, pokazane jest w nim ich wzajemne zainteresowanie, a na koniec pocałunek Królowej, po tym jak Helm uratował jej życie.
Marta raz wspomina że miała sen o tym jak Tessa była w ciąży z trzecim dzieckiem i że przy niej znajdował sie jej mąż, ale nie zdradziła kto to jest, czy to ktoś kogo Tessa zna, powiedziała że sie obudziła i nie dojrzała twarzy tego mężczyzny... wiec możemy się tylko domyślać że taka ją spotkała przyszłość (jeden sen Marty się spełnił)i mieć nadzieję że tym mężem był dr. Helm xD

ocenił(a) serial na 8
_Lena_

tak, to wiem, ale dzięki. oglądałam ten odc. i zdążyłam się zorientować, że dr. Helm jest zakochany w Królowej Miecza, a nie w Tess'ie. ale chciałabym wiedzieć co będzie dalej...?? i też mam nadzieję, że tym mężem będzie dr. Helm. :) super z nich para.

_Lena_

Od razu mówię, że zakończenia owego wątku nie znam - a poznać bym bardzo chciała, bo tylko ze względu na to oglądam ten serial (kocham takie melodramatyczne cosie, ale - bez obrazy - lepsze rzeczy już nakręcono...)

Chcę tylko powiedzieć, że według mnie doktorek wie, kim w rzeczywistości jest Królowa. Pod koniec wspomnianego powyżej odc. 12 dr. Helm rozmawiał z Tessą (nie królową!) i, gdy zauważyła, że zabicie człowieka musi być strasznym przeżyciem (doktorek gadał o tym wcześniej z Królową), wyglądał przez chwilę, jakby coś skojarzył. Dopóki znów się nie odezwała... (potem powiedział, że ona nie ma pojęcia o życiu i śmierci, i odszedł). Zwróćcie uwagę: doktorek to człowiek myślący, który doskonale zna fizjonomię zarówno Królowej jak Tessy (pomijając twarz i fryzurę - zauważył ktoś, że ma dość charakterystyczne piegi na dekolcie?). W końcu MUSI się domyślić (szkoda tylko, że nie mam sznas obejrzeć 4 ostatnich odcinków)

gemmapirat

masz racje, rzeczywiście było coś takiego... ja oglądałam ten serial już wcześniej, ale niestety teraz nie mogę sobie przypomnieć zakończenia...

_Lena_

też oglądałam, ale na wyrywki....

Mam prośbę. Wiem, że to nie tutaj, ale co mi szkodzi??
Czy mógłby mi ktoś nagrać 4 ostatnie odcinki (lub chociaż ostatni)? Albo przynajmniej je w miarę dokładnie opisać? Jadę nad morze i nie będę miała szans ich obejrzeć

ocenił(a) serial na 8
gemmapirat

ja, niestety, nie mam możliwości nagrania 4 ost. odc., ale mogę je opisać. będą jak wrócę, czyli za ok. 2 tyg. może dłużej...

selesta

poniedziałkowy jeszcze udało mi się zobaczyć, a trzy ostatnie skądś skombinowałam, więc prośbę odwołuję! Dzięki za chęci i przepraszam za zamieszanie :)

ocenił(a) serial na 10
gemmapirat

OSTATNI ODCINEK WRZUCIŁAM TU I MOŻECIE GO SOBIE ŚCIĄGNĄC http://pliczek.net/index.php?p=5003

ocenił(a) serial na 10
gemmapirat

20 odc. tutaj http://pliczek.net/index.php?p=5994

selesta

wredne to

ocenił(a) serial na 10
selesta

mam takie pytanie: wie może ktoś, gdzie w internecie można znaleść ten serial, bo przeszukalam już trochę stron i nigdzie niemogę znaleść, a chciałabym bardzo bardzo bardzo go mieć w swojej kolekcji seriali!!:) z góry dziękuję za podpowiedż:)

ocenił(a) serial na 10
kaczuszka00700

No właśnie z tym jest problem ,bo ja też szukałam i żadnych konkretów, lecz znalazłam kiedyś coś w torrentach, tylko nie wiem czy z polskim lektorem było, ale za chiny nie wiedziałam jak tego torrenta "rozpakowac" więc odpuściłam. Zamieściłam w postach powyżej 2 odcinki ,ale widze ,że linki już wygasły, a choinka na dysku nie mam kopii :( .Co najwyżej musiałabym je znów zgrywac na dysk z vhs ,ale mam tylko 3 ostatnie....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones