serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Krok od domu

Close to Home
2005 - 2007
1 godz.
7,4 4 715
ocen
7,4 10 1 4715
904
chce zobaczyć
Młoda prokurator rozwiązuje skomplikowane zagadki kryminalne na przedmieściach Hrabstwa Marion. Więcej Mniej
Krok od domu zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Jennifer Finnigan wciela się w rolę Annabeth Chase, prokurator Hrabstwa Marion w Stanie Indiana. Pomimo blisko 100% skuteczności skazań, traci ona szansę na awans, z powodu przejścia na 3-miesięczny urlop macierzyński. Po powrocie do pracy będzie musiała udowodnić swoją wartość, wygrywając czekające na nią trudne sprawy oraz pogodzić służbowe obowiązki z byciem świeżo upieczoną mamą.

na podstawie
Leo Geter (materiały do scenariusza, historia) /
studio
Jerry Bruckheimer Television / Warner Bros. Television (współudział)
tytuł oryg.
Close to Home
inne tytuły
American Crime (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Zdjęcia do serialu powstały w: Santa Clarita, Glendale, Los Angeles, Burbank (stan Kalifornia) oraz w Indianapolis (stan Indiana) w USA.
W odcinku 1x03 („Suburban Prostitution”), Annabeth (Jennifer Finnigan) w rozmowie o życiu na przedmieściach i aktywności mieszkających tam gospodyń domowych nawiązała do tutułu serialu „Gotowe na wszystko”. Epizod ten korespondował też ze wspomnianym serialem tematycznie przedstawiając zakłamanie i powierzchowność mieszkańców przedmieść.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych