Kroniki Seinfelda
powrót do forum 7 sezonu

Jestem w trakcie oglądania, akurat zacząłem sezon 8. i chcę się podzielić dwoma rażącymi niedociągnięciami sezonu 7.
Pierwszy to akcja z gościem z kablówki który ścigał Kramera za to że nie płacił za HBO - otóż żeby odciąć komuś dostęp do kablówki za niepłacenie wystarczy odłączyć kabel w skrzynce na klatce lub w przypadku części kanałów dodatkowo płatnych założyć specjalny filtr który blokuje określone częstotliwości. Inaczej wygląda sytuacja z TV cyfrową z dekoderem gdzie dostęp się blokuje zdalnie komputerowo. Wystawanie pod drzwiami albo ściganie Kramera w mieście po dachach niczym Liam Neeson w "Uprowadzonej" nie miało absolutnie żadnego sensu.
Drugi odrealniony temat to śmierć Susan wskutek polizania koperty ze śmiertelnie toksycznym klejem - no proszę Was. Jakby takie coś w realu wyszło na jaw to właściciel takiej firmy poszedłby do więzienia i płacił gigantyczne odszkodowanie rodzinie, a tymczasem wszyscy przeszli nad tym jakby to była śmierć z przyczyn naturalnych. Zwłaszcza że wcześniej Kramer próbował wystąpić o odszkodowanie za oblanie się kawą w kinie lub stłuczkę wywołaną tym że zagapił się na laskę ze stanikiem na wierzchu i prawie wygrał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones