PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10033838}

Krople Boga

Drops of God
7,5 710
ocen
7,5 10 1 710
Krople Boga
powrót do forum serialu Krople Boga

Mało znany, a super!

ocenił(a) serial na 9

Zdecydowałam się na ten serial w Apple TV dlatego, że zobaczyłam, że jest bardzo dobrze oceniany i polecany na amerykańskim "odpowiedniku" filmwebu, tutaj jest o nim tak mało, że mnie to nie zachęciło. I bardzo się cieszę, że się za niego wzięłam :) To nie jest film skierowany wyłącznie do osób interesujących się winem, wino jest tylko tłem całej akcji. Nie jest on ani lekki, ani przesadnie daramatyczny, ale wciągnął mnie bardzo szybko i obejrzałam wszystkie odcinki w 3 dni. Jest w stylu Apple TV, czyli trzeba lubić ten inny styl filmów niż "kinowy fast food" jakim jest netflix, ale widziałam moim zdaniem bardziej rozwlekłe seriale z ślimaczą akcją produkcji Apple, które były przez ludzi częściej polecane. Aż żal, że ten serial tak się schował.

Jeśli ktoś lubi styl seriali i filmów Apple to zapewniam, że ten serial powinien się znaleźć w pierwszej 10tce i nie tylko ja tak uważam. Jak wspomniałam, na zagranicznych stronach ma mocne oceny od tysięcy widzów i też jest polecany. Ja stwierdzam, że warto! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones