PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794373}

Kruk

8,0 36 305
ocen
8,0 10 1 36305
8,5 2
oceny krytyków
Kruk
powrót do forum serialu Kruk

O co chodzi?

ocenił(a) serial na 10

Wlasnie obejrzalam 6 odcinek i zastanawia mnie, dlaczego babacia policjantki w jednym z odcinkow robila czary na nauczycielu? Jakie oni mieli powiazanie?

Ps. Czy dobrze podejrzewam, ze w efekcie to glowny bohater porwal tego malego chlopca? Skoro sam w przeszlosci byl wykorzystywany seksualnie to teraz musi gdzies odreagowac? Bylo ujecie gdzie brunet wypachnil sie perfumami i poszedl do chlopca.. ze wszystkich aktorow najbardziej mi podchodzi glowny bohater albo nauczyciel.

ocenił(a) serial na 10
Daims

Wydaje mi się, że po obejrzeniu 6 odcinka nie powinnaś zadawać takich pytań...

ocenił(a) serial na 9
GoldenBoyM

6 odcinek jest ostatnim wiec wszystko sie wyjaśnia dlatego nie rozumiem skąd takie pytanie.

ocenił(a) serial na 10
AGATA2376

Porywacz nie zostal zlapany...

ocenił(a) serial na 9
Daims

Czy możesz tak ogólnie wytłumaczyć o jakim serialu mówisz? :)

Daims

Obejrzeć cały serial, dać 10 gwiazdek i pytać o rzeczy elementarne :D Piękna sprawa.

ocenił(a) serial na 9
Geohound

Najlepsze jest to,że ostatni odcinek obejrzała jeszcze przed premierą,szacun! :P

ocenił(a) serial na 10
saharek

W N'ce mam darmowy dostep do calego sezonu. Serial obejrzany, ale najwyraźniej przeoczyłam tą scenę ;)

ocenił(a) serial na 7
Daims

Porywaczem niewidomego chłopca był Szymon Wasiluk (nauczyciel) czyli nauczyciel. Mścił się za wykorzystywanie go jak był młody . Wykorzystywany był przez Morawskiego i komendanta Policji. Młody Wasiluk nie został złapany bo się zabił w 6 tym odcinku . Co jeszcze wyjaśnić ?

ocenił(a) serial na 10
luizka3

No i teraz wszystko już wiem :)

Dzięki!

ocenił(a) serial na 10
Daims

Hahaha ludzie!! Pominelam ostatni odcinek, 5 konczy sie tak jak zaczyna sie 1 i myslalam ze to koniec :D

...jakby ktoś jeszcze chciał mi cokolwiek tłumaczyć - po obejrzeniu ostatniego odcinka - wszystko gra ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones