PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123893}

Kryminalni

6,8 40 399
ocen
6,8 10 1 40399
3,8 4
oceny krytyków
Kryminalni
powrót do forum serialu Kryminalni

Jak sie popatrzy na rok 2004 to serial wydawal sie komiksowy w porownaniu z innymi polskimi serialami tego typu w tamtym czasie ale jak odswiezylem go teraz to uwazam ze nie jest taki cienki.

sador1991

Da się jeszcze ogladać w porownaniu do Alexa .Nawet po latach Kryminalnych nieżle się ogląda (do 6 serii) niż np Fale zbrodni która już tak po latach nie wciąga .

ocenił(a) serial na 6
Ruben_fw

Dokladnie ale niestety w Kryminalnych wnerwialo to ze jak przeklinali to pikali. Wole ten serial niz Ojca Mateusza ktory jest cukierkowy

sador1991

Ja tam Mateusza lubię .Ostanio Kryminlani na tvn fabuła lecą.

sador1991

A jakie seriale na 2004 masz na myśli ? jakie były Fala zbrodni i Oficer w tamtych latach .

ocenił(a) serial na 8
Ruben_fw

Przede wszystkim bardzo dobry serial Glina w reżyserii Władysława Pasikowskiego, serial na poziomie pierwszych Psów z genialnym Radziwiłowiczem. Moim zdaniem, Fala zbrodni była średnia, Kryminalni na pewno są lepsi od produkcji ATM Grupa, zaś daleko w tyle za Gliną.

MBIITF

Widziałem Glinę i sczerze wole Krymimalnych i Fale zbrodni jakoś mnie Glina nie wciągnął zbytnio te ich sprawy jakieś takie płytkie w porównaniu do Kryminalnych .

ocenił(a) serial na 8
sador1991

Z tego co mi wiadomo podczas oryginalnej emisji NIE PIKALI były dwie wersję przynajmniej na początku na oryginalną emisję i na powtórki ocenzurowaną . Sam oglądałem kiedyś wersję gdzie leciały soczyste k... i ch... . Na player niestety trafiła widać wersja wykastrowana co ciekawe cycki w których było tam sporo na plaerze nie są cenzurowane a już przekleństwa tak . Dziwna polityka . :)

ocenił(a) serial na 6
Cobros

Polsat Psy 3 emitowal z cenzura ale Player juz przesadza z ta cenzura

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones