PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123893}

Kryminalni

6,8 40 363
oceny
6,8 10 1 40363
3,8 4
oceny krytyków
Kryminalni
powrót do forum serialu Kryminalni

Czemu tvn7 ominął 5 sezon? w piątek był ostatni odc 4 serii, gdzie Markowi porwali syna, a dziś jest pierwszy odc 6 serii. włączam tvn7 a tam w Kryminalnych pokazują jak Adamowi zabili to nową żonę co miała dziecko. Jeszcze można przeżyć że nie pokazali kilku odcinków które były zbyt brutalne, nie pasujące na tą godziną ale ominęli cały sezon!!

datina69

Właśnie dlaczego? Ja tak samo włączyłam telewizor i nie wiedziałam co jest grane. Po prosty TVN 7 poleciał sobie w kulki.

kate12_12

tak mnie to wkur....o. Robią sobie z widzów idiotów. Jak mają tak puszczać to lepiej żeby w ogóle nie puszczali seriali.

datina69

bez sensu to było, zwłaszcza, że teraz fabuła sie kupy nie trzyma. Niedługo pewnie zdejmą z anteny w środku jakiegoś sezonu i wstawią zamiast Kryminalnych jakiś amerykański gniot

Seiya

Jestem podwójnie wkurzona.Czekałam z niecierpliwością od piątku na kolejny odcinek,by dowiedzieć się co się stało z synem Marka. A tu co??? Nie dosyć,że nie ma dalszego ciągu,to jeszcze pokazali co było w odcinkach,których się nie widziało!!Co za chamstwo.Naprawdę myślą,ze nikt się nie połapie i będzie siedział cicho.

meghna

ja baaardzo dawno nie oglądałam tego serialu i chciałam sobie też przypomnieć jak tego syna Marka odbiją, a tu takie coś! kretyni do kwadratu!

Seiya

Też tak myślę, kiedyś tvn7 już powtarzał Kryminalnych, zaczęło się od ominięcia Tryptyku Śląskiego, później pojedynczych odcinków, a chyba w połowie 4 sezonu zaprzestali emisji... Bez sensu to. Zgadzam się z datina69, jak mają robić coś takiego, to lepiej żeby w ogóle nie robili. Tym bardziej, że Brzydulę powtarzają już chyba setny raz i jakoś kolejność im się nie myli.

coverrgirl

ale teraz to już całkiem pojechali... uwaga!! w czwartek będzie 1 odc. 7 serii!

datina69

Zwróciłem uwagę że sezony 1-7 kiedy miały emisję premierową miały ograniczenie wiekowe "12", a ósmy sezon już "16". Jak w 2012 tvn7 powtarzała tych "Kryminalnych" to nie było emisji 3 pierwszy odcinków 6 serii, tylko od razu już 7 sezon puścili, ale tylko 11 z 13 odcinków, 8. serii właśnie nie pokazali. Proponowałbym aby te makabryczne odcinki puścić na tym kanale po 22.

pazdziollo99

jak tak dalej pójdzie to w następnym tygodniu cały serial się skończy. jeśli mają tak puszczać to mogli nie nadawać o 17 tylko od razu o 22 jeśli są te makabryczne sceny

datina69

No normalnie zgadzam się z Tobą w 100% :) Przecież zamiast np. Dowodów zbrodni czy co tam leci po 22, mogliby puścić wtedy Kryminalnych. Albo o 20.

coverrgirl

no dokładnie ale my mamy nic do gadania niestety:) i widzę takie przypadki nie tylko na tvn7 ale i na innych kanałach. to jest robienie idiotów z widzów. i po co płacić abonament?

ocenił(a) serial na 8
datina69

Obejrzyjcie sobie na tvn player. Na telewizję nie ma co liczyć :)

MrKuchar

Lol czemu jutro już nie leci sezon 8 ?
akurat miałem sobie obejrzeć
:/

combat016

że co? !!!
no teraz juz przesadzili! zrobili to co napisąłam wyżej, dobrze, że jeszcze dociągnęli sezon do końca

mamy taki fajny serial a tv oczywiście musi go zamienić na coś amerykańskiego



ocenił(a) serial na 8
Seiya

Jaki kraj taka telewizja :)

coverrgirl

Jak puszczali na tvn w sobotę o 20:30 albo 20:00
To powtarzali w niedzielę i o 17:00 albo o 18:00.
i jak w sobotę był odcinek co odbili Krzysia Markowi.
To chyba w niedziele powtórzyli ten odc.? czy nie?

użytkownik usunięty
pazdziollo99

Cały 5 sezon też był od 16....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones