PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123893}

Kryminalni

6,8 40 397
ocen
6,8 10 1 40397
3,8 4
oceny krytyków
Kryminalni
powrót do forum serialu Kryminalni

Serial pt. Kryminalni'' uważam za jeden z najgorszych polskich seriali jakie widziałem. Żenujący ,prosty aż boli scenariusz w którym mam wrażenie, iż momentami są pewne nieścisłości. Film nudny,śmieszny i denny. Gra aktorów beznadziejna,sztuczna. Marek Włodarczyk jako,, Zawada'' śmieszy z daleka a jego teksty nadają się do komedii a nie do krymianału. Zakościelny ,kompletnie nie nadaje się do takiej roli. Niech zostanie w ,,Czasie Honoru'' tam mu jakoś wychodziło. I na koniec moja ,,ulubiona'' postać Magdalena Schejbal-Basia. Najgorsza zagrana rola jaką kiedykolwiek widziałem. Ta ,,aktorka nie potrafi grać. Jest sztuczna i kompletnie pozbawiona talentu,o urodzie to już nawet nie wspomnę. Przyznaję ,że jest to pierwszy serial kryminalny który skończyłem oglądać po pierwszej seri.ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!

ocenił(a) serial na 8
frugosz

Co do pierwszej serii była najlepsza,druga i trzecia też dawała radę ale od 4 w górę było już b. słabo-romansidło i obyczajowy serialik się taki zrobił,Zawada dał radę Włodarczyk też i nawet Karolak-Schejbal troszkę słabiej

ocenił(a) serial na 8
pawel997402

miałem napisać Zakościelny też :D a wracajac do tematu jeszcze w 5 serii podobał mi się motyw śmierci Marty-żony Zawady i wyjazd do Hiszpanii żeby pomścić żonę,po tych odcinkach wszystko zaczęło się powoli sypać-im dalej tym większe romansidło,ale i tak daje 8 ze względu na soboty spędzone przed tv z kryminalnymi :)

użytkownik usunięty
pawel997402

Schejbal wypadła słabiej zresztą Włodarczyk też bo brakowało kompletu. Brakowało Zakościelnego, brakowało Landowskiej. Bez tych dwóch mocnych duetów, ogólnie serial był słaby.

Ale 4 seria była najlepsza... Tryptyk śląski Pierwszy Śnieg Apteka 4 seria jest najlepszą.

frugosz

Jeśli teraz oglądałabym serial odniosłabym dokładnie takie samo wrażenie. Jakoś rok temu chciałam sobie przypomnieć stare czasy i włączyć odcinek - nic szczególnego. Jednak oglądałam go w podstawówce, sama, nocą i był jednym z niewielu seriali kryminalnych które akurat puszczali i które tak uwielbiam od zawsze. Sentyment jest.

ocenił(a) serial na 6
Bloodshake

Ja miałem to samo. Teraz jestem na studiach i patrzę co mi tak naprawdę się w tym serialu podobało, bo byłem nim tak podjarany że to kosmos :D Ogólnie autor ma rację, ale sentyment jest.

ocenił(a) serial na 5
frugosz

Polecam obejrzeć "Falę zbrodni". Kryminalnych, zmęczyłem do końca pierwszego sezony, aczkolwiek Fala Zbrodni, to już porażka...

ocenił(a) serial na 6
rad_75

Fala zbrodni jest na pewno lepsza od kryminalnych. Chociaż tam to było kręcenie na siłę, byle jak najwięcej odcinków zrobić, ale jak dla mnie odrobinę wyższy poziom niż TVNowscy Kryminalni :D Włączyłem sobie dzisiaj odcinek po 5 latach nie oglądania i słucham tych tekstów Zawady albo Maćka Zakościelnego typu d upa, g ówno i tylko śmiać mi się chce. Natomiast w Fali Zbrodni trochę lepiej było to zrealizowane, pomimo faktu, że aktorzy grali tam jednocześnie przestępców, a w następnych seriach policjantów.

ocenił(a) serial na 7
pitixpl

Fala Zbrodni + Pitbull to jest to można jeszcze obejrzeć oficera/sfore/gline/Ekstradycje/Determinatora/Instynkt/Nowa/Paradoks/

frugosz

Napisze tak. Gówno się znasz.

frugosz

Najlepszy serial kryminalny to GLINA. To jest dla mnie NUMBER ONE!!!

ocenił(a) serial na 10
magdalenaEla

Kryminalni to majstersztyk!!! Po prostu WOW!!!) Czy ludzie naprawdę nie mają lepszych rzeczy do roboty, tylko zmyślać na forach? Ja rozumiem że nuda itd. ale bez przesady. Kryminalni to NAJLEPSZY serial kryminalny jaki w życiu oglądałam z dopracowanym każdym szczegółem, świetnymi dialogami które bawią i wzruszają do łez, oraz MISTRZOWSKO dobraną obsadą. To tyle.

użytkownik usunięty
frugosz

nie zgadzam się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones