PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123893}

Kryminalni

6,8 40 363
oceny
6,8 10 1 40363
3,8 4
oceny krytyków
Kryminalni
powrót do forum serialu Kryminalni

Marek + Basia

ocenił(a) serial na 9

podajcie mi jakieś fajne odc. z Markiem i Basią. Czy oni byli ze sobą jak tak to od którego odc. , i czy były jakieś romantyczne sceny ich, bo nie pamiętam.

ocenił(a) serial na 8
juliiaa1999

Na pewno odcinki na Malcie - Oko za oko i Nie zabijaj

juliiaa1999

Sezon 6 odc. 67 Nie zabijaj, Sezon 3 odc. 27 Na śpiocha, sezon 5 odc. 56 Gra cz. 2 i jeszcze kojarzę taki odcinek jak Basia i Marek byli na randce nad Wisłą, ale niestety nie pamiętam, który to był.

ocenił(a) serial na 9
juliiaa1999

Romantycznych scen troszkę było. :)
Tak jak wyżej wspomniane odcinki.Ja dorzucę jeszcze Dyptyk Gdański też się coś znajdzie. Wspomniane spotkanie nad Wisłą to o ile dobrze pamiętam odcinek 100 - "Ostatni zachód słońca". Ogólnie w ostatnich odcinkach coś się między nimi zaczyna dziać, ale Basia i Marek nie zostali parą.

ania705

Tak masz racje, to był "Ostatni zachód słońca", teraz mi przypomniałaś :)

ocenił(a) serial na 9
coverrgirl

Właśnie tak mi się wydawało, że to "Ostatni zachód słońca", ale nie dałabym sobie za to ręki uciąć. To było tak dawno.
I był jeszcze odcinek, w którym Marek zaprasza Basię na wernisaż. Jak dla mnie to też było całkiem romantyczne. No dobra. Może przesadziłam. Nie tak do końca romantyczne, ale scena fajna :)
Pamiętasz może, który to był odcinek? Wydaje mi się, że "Koks"...

ania705

Przyznam, że tej sceny nie pamiętam, ale być może było to w odcinku Koks, bo ten odcinek to chyba jest bliżej końca, a wtedy Marek nie pracował w policji. Przypomniał mi się jeszcze odcinek Ślub, sezon 5 odc. 65, w którym Marek uczy Baśkę tańczyć :)

ocenił(a) serial na 9
coverrgirl

Będę musiała sprawdzić, bo teraz nie da mi to spokoju :D
O, to prawda. Zupełnie o tym zapomniałam.. A przecież to był bardzo fajny odcinek. :)
Tylko Kojaka szkoda :(

ania705

Dokładnie, jak znajdę ten odcinek to dam znać, a pamiętam jeszcze taki odcinek, kiedy Marek powiedział do Basi coś w stylu: "Myślisz, że nie widzę jak na mnie patrzysz?" to było chyba w odcinku, w którym porwali Krzysia.

ocenił(a) serial na 9
coverrgirl

Tak, tak.
To było w odcinku, w którym porwano Krzysia. Sezon 5, "Diamenty Cichego". :)

ocenił(a) serial na 8
ania705

Odcinek, w którym porwali Krzysia, to ostatni odcinek sezonu 4, w "Diamentach Cichego" jest dalsza część - to tak dla ścisłości. :) Ale dzięki za spis, dziewczyny! Strasznie mnie denerwuje, że twórcy serialu nie rozwinęli wątku Marka i Basi, bo bardzo na niego czekałam! :(

ocenił(a) serial na 9
Lajonowa

Mnie też...:( Tak bardzo trzymałam za nich kciuki.

ania705

Przypomniało mi się, ten odcinek z wernisażem to "Kto się boi prawdy", jakiś z ósmego sezonu, ostatnio go oglądałam, ale nie skojarzyłam od razu :)

ocenił(a) serial na 9
coverrgirl

Właśnie! Dzięki! :)
Rozumiem. Czasem ciężko tak od razu skojarzyć. Tyle było tych odcinków :)

ania705

Dokładnie tak, pomimo że oglądałam wiele razy, a teraz oglądam też na tvn7. Dzięki za miłą rozmowę :) Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 9
coverrgirl

Nie ma za co. To ja dziękuję. :)
Pozdrawiam :-)

użytkownik usunięty
juliiaa1999

http : // www . youtube . com / watch?v= LY_aKQXfX1I


świetna scena :) jedna z moich ulubionych Marka i Basi :)

ps. usuńcie spacje :)

ocenił(a) serial na 9
juliiaa1999

A pamiętacie czy Marek i Basia byli razem na końcu serialu?

ocenił(a) serial na 8
Itsashrose

Nie, nie byli. Nawet nic konkretnego się między nimi nie wydarzyło

użytkownik usunięty
kebabsik

jak to nie :D przytulali się :D więc się coś działo ale scenarzyści byli tak mądrzejsi że postanowili nam zakończyć na przytulaniu się dno...

użytkownik usunięty
Itsashrose

niestety nie byli :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones