PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123893}

Kryminalni

6,8 40 397
ocen
6,8 10 1 40397
3,8 4
oceny krytyków
Kryminalni
powrót do forum serialu Kryminalni

Mam dwa pytania.
1.W celi Zawada mieszkal z ,,Kupcem'', którego w poprzednim sezonie złapał i posłał do wiezienia. Jak to moziliwe, ze tamten go nie rozpoznał?
2. Zawada złapał Pawełka, a ten kazał swojemu bratu go ,,sprzątnąć''. Jednak jego żona umarła wczesniej niż on go zlapal.
3. W 3 sezonie był odcinek Karciarz. Jeden z graczy wiedzial, ze żona ma kochanka i wiedzial kim jest on jest i mimo to gral z nim w karty?

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi.

magnificent_2

1. Dokładnie to samo zauważyłam i był to chyba błąd scenarzystów
2. To było tak, że Zawada już kiedyś dawno posadził Pawełka na ileś tam, chyba nawet dwa razy i Pawełek kazał swojemu bratu załatwić Adama, psując hamulce w samochodzie, ale z racji, że samochodem jechała jego żona i matka, a nie on, to tylko kobiety zginęły. Później Pawełek wyszedł z więzienia, ale Adam znów go złapał (nie pamiętam już za co, ale było w jednym odcinku co go na dworcu dogonił) i Pawełek postanowił sam go załatwić.
3. Nie kojarzę, żeby jeden z graczy wiedział o romansie żony

ocenił(a) serial na 6
Lumpek

Co do odcinka z Pawełkiem to jest to odcinek 13 pierwszej serii - Reporterzy.

ocenił(a) serial na 8
Lumpek

Z tego co pamiętam to Pawełek nie wyszedł, a uciekł ze szpitala symulując padaczkę ,terroryzując pielęgniarkę i doktora podczas badania.

użytkownik usunięty
magnificent_2

Fakt z odc Zemsta się zgadzam pierwszy raz jak widziałem odcinek to samo pomyślałem takie rzeczy się pamięta .

ocenił(a) serial na 10
magnificent_2

1. Kupiec nie widział Zawady. W akcji gdzie antyterroryści prowadzili strzelaninę z Byłgarem i Kupcem to wtedy Kupiec został ranny więc Zawada go nie aresztował i ten go raczej nie widział.
3. W tym odcinku Karciarz to Drachmański wiedział, że żona go zdradza ale nie wiedział z kim tzn. nie był pewien. Na końcu kiedy dowiadujemy się, że to żona zabiła Drachmańskiego pokazane jest jak ten ochroniarz mówi krótko przed zaatakowaniem przez żonę Drachmańskiego, że to właśnie ten doktor, co grał z nim w karty miał romans z jego żoną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones