PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123893}

Kryminalni

6,8 40 399
ocen
6,8 10 1 40399
3,8 4
oceny krytyków
Kryminalni
powrót do forum serialu Kryminalni

Teraz tylko jakies infantylne serialiki dla dziewczynek z podstawowki, typu "julka".

Kryminalni sa swietni, zauwazylem, ze na tvn7 wznowili emisje i bardzo mnie to cieszy :)

użytkownik usunięty

Mnie tez...

użytkownik usunięty

Zgadzam się w 100 %. A ja i tek rok temu obejrzałam sobie wszystkie sezony na vod.onet.pl ;) Trochę mi to zajęło, ale było warto. A teraz znowu jadę ''the best of'' na tvnplayer. Wiecie co jest najlepsze? Że niektóre odcinki mogę oglądać po 10 razy i za każdym tak samo to przeżywam. Za to ich kocham... Byli i są niepowtarzalni.

ocenił(a) serial na 8

Szkoda tylko że dalej nie kręcą. Ze średnią to jakiś skandal ,powinna wynosić minimum 7.5

ocenił(a) serial na 9

Powtarzają i staram się codziennie oglądać.
Bardzo bym chciała aby nakręcili jeszcze z przynajmniej 2 sezony , a zakończenie Kryminalnych na to pozwala ;) ;^

użytkownik usunięty
malenstwo_9

heh ja ostatnio z 3miasta jechalem w strone mazur w nocy przez most w Gdansku (nie pamietam nazwy) ale jest taki podwieszany ;) Czulem sie jak w tych typowych dla tego serialu poscigach nocnych heh ;).

użytkownik usunięty

az chyba nagram sobie ta fajna sciezke dzwiekowa

Wie ktoś dlaczego zakończyli serię? Oglądalność spadła? Wolałbym, aby robili nowe odcinki tego zamiast "Detektywów", "W11" itp.

użytkownik usunięty
Piramidoglowy

swieta racja kolego. Patrze, ze spoleczenstwo robi sie coraz glupsze - kiedys tak niskiego poziomu seriali nie bylo, jak teraz, tj. w11, detektywi, ukryta prawda, sedzia anna maria/sad rodzinny, julka itd.

ocenił(a) serial na 8

To nie jest wcale cudowny serial, ale jakoś patrząc z perspektywy - dobry. Oglądałem go w bodajże podstawówce, a teraz w liceum mi się przypomina i - zdaje się - wraca na łamy TVN. To dobrze! Zawada grał nieźle, a klimat był fajny. W czasach, gdy rodzice nie pozwalali oglądać zbyt brutalnych seriali, czy filmów kryminalnych ale to oglądali sami - ' Kryminalni ' jakoś dali się zapamiętać umiarkowaną brutalnością i cięzkim klimatem. 8 jak nic.

ocenił(a) serial na 10
Piramidoglowy

Nie, oglądalność wcale nie spadła. Ba, skończyli serial w szczycie popularności. Mimo, że to był już 8 sezon oglądalność jak i poziom serialu utrzymywała się na bardzo dobrym poziomie. Rzadko który serial u nas osiąga teraz 2.7/3 miliony widzów. Kryminalni mieli nawet rekord stacji (ponad 4 miliony widzów!). Powodem zdjęcia z anteny był konflikt między stacją TVN, a producentem wykonawczym pracującym dla TVN MTL MAXFILM. Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi i... kasę. Choć i tak z tym, co ekipa dostawała od TVNu mogliby robić jedynie "Kryminalnych na Wspólnej". TVN nie przedłużył MTL MAXFILM umowy i dał ekipie 2 tygodnie ( naprawdę!) na zakończenie serialu, kiedy właśnie kończyli kręcić ostatnie odcinki. Serial się zakończył 24 maja, a od nowego sezonu jesienią wyemitowano Mam talent... To świadczy o poziomie TVNu. Niestety prawa do emisji miał tylko TVN i nie dało się przenieść go do innej stacji.

użytkownik usunięty

To był fajny seriali Fala zbrodni też świetny szczególnie 1 sezon

ocenił(a) serial na 9

zgadzam się z wami wszystkimi w 100%. Teraz takich seriali nie robią same nudy typu szpilki na giewoncie hotel 52 jak i wymieniona powyżej julka. Cholernie się ciesze że emitują na nowo i dziwie się czemu taka mała średnia ocen!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones