PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123893}

Kryminalni

6,8 40 402
oceny
6,8 10 1 40402
3,8 4
oceny krytyków
Kryminalni
powrót do forum serialu Kryminalni

Bardzo fajne odcinki,tylko trzeci mnie trochę rozczarował..........;/zamiast odrazu wziąc psy i szukac Basi w lesie,rozkopanej ziemi,coś robic,to zanim ją znaleźli,to jeszcze zawieźli "grabarza"do szpitala,on "zdążył"umrzec,a kiedy znaleźli Basię,to oczywiście ona jeszcze żyła,hehe(wiem,że to było wiadome,ale nie mogli zrobic tego mniej"domyślnie")
pzdr dla fanów "Kryminalnych":P

ocenił(a) serial na 10
Viva_La_South_Park

tez sobie tak pomyslalm:D ale ja niestety jestem bardzo wrazliwa na tego typu rzeczy i sie poplakalam jak oni jej nie umieli odszukac i jak ona mowila do tej kamerki...:D:D mogli ja wczesniej wygrzebac z tej ziemi, ale w koncu to film, musi nas trzymac w niepewnosci:D:D buziaki dla fanow kryminalnych:)

Viva_La_South_Park

Bardzo mi się podobała scena, w której Zawada niesie Baśkę do karetki. To było naprawdę super.

Iziun

te odcinki byly swietne, zwlaszcza ten ostatni. Moim zdaniem najlepsze odcinki w historii serialu.
Ta scena jak basia plakala do tej kamerki, poprostu swietnie nakrecona. Ja prawie sie nie poplakalam, mialam lzy w oczach. I caly czas tylko do siebie: dlaczego oni nie wezma psow, przeciez ona zaraz umrze????? stali jak kretyni i patrzyli w ten ekran, zamiast cos zrobic. A potem jak juz ja znalezli, Basia byla nieprzytomna i Adam jej sprawdzil puls i tak to bylo zrobione jakby bylo juz za pozno. Fajna byla ta scena jak Adam niosl Basie do karetki. Potemjeszcze ta scena jak ona przytulila sie do Grabarza, to bylam prawie pewna, ze Basia umarla. Ale cale szczescie sie obudzila :D
A nastepnego dnia cala niedziele czekalam zeby obejrzec powtorke, bo ten odcinek byl warty ponownego obejrzenia, a oni mi jakis inny odcinek wciskaja, bo ten podobno byl za bardzo makabryczny zeby go tak wczesnie puscic. Tak sie wkurzylam, ze normalnie... chyba sobie ten odcinek z neta sciagne... Pozdrawiam wszystkich :D

Krywolcia

To,ze nie umrze,to było pewne:]a tak na marginesie,to podobno Basia ma byc z Markiem:)

Viva_La_South_Park

Jak Zawada odkopywal Basie to ja od tego momentu mialam tylko jedna mysl w glowie:
"K**** GDZIE JEST MAREK?!?!"To on powinien wyciagac Basie i od tego momentu powinni byc razem:D
Odcinek byl super i szczerze mowiac najbardziej usmialam sie w momenci kiedy Adam wladal swoim niemieckim...taki pener:P

Lara810

Jak dla mnie,to Zawady mogłoby nie byc,wystarczy mi Basia i Marek:P

Viva_La_South_Park

ale szkoda ze basia nie umarła:) fajne są złe zakończenia

ocenił(a) serial na 7
Viva_La_South_Park

dobre bylo. ciekawe.
i motyw przewodni swietny. Eric Satie (moja fota)

Snaga_Przeklety

tryptyk śląski był ekstra i jak Basia chciała powiedzieć Markowi, że go kocha ale już straciła przytomność

Snaga_Przeklety

Zgadzam się złe zakończenia są ciekawe, ale tu wiadomo było,że ona nie umrze(chociaż normalnie, to już dawno zabrakłoby jej tlenu:P)jak bywa w tych serialach-zawsze szczęśliwe zakończenie.
Rzeczywiście muzyka bardzo dobra, dzięki niej(Eric Satie)został stworzony wspaniały klimat,czuło sie to napięcie:p

ocenił(a) serial na 9
Viva_La_South_Park

Najbardziej zaciekawiła mnie jedna rzecz: kamerka w trumnie Basi. Skąd była pobierana dla tej kamery energia? Może był obok jakiś akumulatorek czy cuś, więc problemu raczej nie ma. Ale jakim sposobem na ekranie laptopa było widać tak płynny obraz w tak wysokiej rozdzielczości? Żadnym kablem nie był przesyłany. GPRS i EDGE są - delikatnie mówiąc - za słabe. UMTS-a jeszcze nie ma (i długo nie będzie). Ot, kolejny nierealistyczny szczególik. Na szczęśćie cali "Kryminalni" tacy nie są. ;)

ocenił(a) serial na 10
Viva_La_South_Park

Tryptyk był boski. A najfajniejsza scena to była jak już Basieńkę odkopywali, że się "niby" wydawało, że Ona nie żyje. Ale cieszę się, że Jej tatko (Zawada) ją odkopywał, a nie Zakościelny. Wszyscy się nim za przeproszeniem tak podniecają, a według mnie to on jest najgorszy z całej trójki. Ale nie o nim chciałam gadać. Tryptyk był po prostu świetny, a piżamka Basi boska - jutro moje urodziny, dajcie mi taką!

Viva_La_South_Park

A mi się nie podobały te odcinki...Takie jakieś nudnawe były. Tak nie wiele się działo. Może gdyby skrócili je do 2 to by było więcej akcjii i by było ciekawiej a tak... Trochę mnie nudziły te odcinki. Ten odc. z modelkami to też był trochę słaby. Nieco ciekawszy był ten "Zemsta"...

pawelluci

Odcinek z modelkami, zgadzam się nudnawy trochę i jakoś ta siostra Basi mi nie podpasowała:/

ocenił(a) serial na 10
Viva_La_South_Park

Szczegół, że to naprawdę jest siostra Magdy Schejbal... :)

Ciri

tak???!jak dla mnie w ogóle nie podobna;P

Viva_La_South_Park

Tryptyk Śląski, super! Nadal mam dreszcze jak słyszę Gnossienne 3. :) To zdecydowanie najlepsza część Kryminalnych !!!! Jak idę wieczorem ulicą to zawsze patrzę czy na ziemi nie ma małych maskotek. :P Robert Talarczyk trochę mnie przeraża, ale w pełni go podziwiam za tę rolę. :) A Magda Schejbal - jak zwykle, super. :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones