PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687676}

Krzyk

Scream
7,1 11 850
ocen
7,1 10 1 11850
5,7 3
oceny krytyków
Krzyk
powrót do forum serialu Krzyk

MTV

ocenił(a) serial na 8

Ehhh...bardzo lubię Krzyk, ale zmienianie maski moim zdaniem trochę odbierze "magię" tego filmu, niby jak craven powiedział "żeby nie wprowadzać ludzi w błąd, bo to coś innego" ale czy nazwanie filmu "scream" nie jest czasem też wprowadzaniem w błąd?, chciałbym mieć nadzieję że będzie to coś dobrego ale nie wiem czemu coś tak przeczuwam że wyjdzie z tego gówno :/, jeszcze to dla MTV....kolejna informacja która nie wróży nic dobrego.

Rrouge

Uważam, że to jednak dobre posunięcie, bo stara maska to już pastisz spotęgowany przez pierwszą część Scary Movie, przez co u mnie przynajmniej wywoływała uśmiech. Pozdro

ocenił(a) serial na 8
spectrum3

tak ale to że wystąpiła w scary movie nie ma żadnego znaczenia, a stara maska tak czy siak jest symbolem krzyku a krzyk sam w sobie jest pastiszem ;), to tak jakby zmienić maskę Myersa przykładowo, i na pewno wiele osób będzie zawiedziona zmianą maski, mam nadzieję że to tylko w tym serialu, a jeśli pojawiła by się jeszcze kiedyś 5 część to mam nadzieję że wróci stara maska i naprawdę, tekst "bo stara maska to już pastisz spotęgowany przez pierwszą część Scary Movie" nie ma za bardzo sensu, bo jak napisałem, krzyk sam w sobie jest pastiszem, a to że ten kostium wystąpił w scary movie nie ma znaczenia bo i tak pierwszy był Krzyk i jakoś dobrze się utrzymywało przez 2, 3 i 4 część również, więc to jednak jakby odebrać jakiś symbol ważny, ale w porządku, to i tak tylko serial, i z tego wynika że z innymi bohaterami więc niech będzie, chociaż to i tak serial MTV.....

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Chociaż przyznam że jak na taki serial to i tak jest całkiem niezłe.

ocenił(a) serial na 6
Rrouge

Jeżeli to ma być historia odrębna od filmu i nie mająca z nim nic wspólnego to raczej dobrze, że zmienili maskę. No chyba, że zabójca to kolejna osoba, która się wzoruje na zabójcy z Woodsboro, ale na to nie wskazuje. Gdyby serial miał inny tytuł to nie zacząłbym go oglądać, ale i tak uważam, że gdyby dali inny tytuł to serial mógłby odnieść sukces. Mam im za złe, że żerują na znanej marce. Bo jak coś jest dobre to samo się obroni. Nie mogę się doczekać kolejnego odcinka. Z tego co widzę to serial nie jest zbyt popularny.

ocenił(a) serial na 8
McGyverPL

no i oto mi właśnie chodzi, powiedzieli że to coś nowego i dlatego zmienili maskę żeby nie myliło, ale czy sam tytuł nie myli? o to właśnie chodzi że mogliby tu dać inny tytuł bo maska inna, i nic nie jest powiązane z serią filmów, więc jest poprostu jako coś odrębnego no ale, się nie dziwię w końcu, krzyk jest już znany więc lepiej dać taki tytuł w końcu maska jest podobna jak i sama postać mordercy, i to pewnie im wystarczy lepiej dać tytuł taki jaki już ludzie znają bo wtedy już przynajmniej z góry jest parę widzów, np: fanów serii, a tak z zupełnie innym tytułem nie znanym to wpakowuje się w inne seriale których pełno i mało kto zwróci uwagę, no i wiesz, serial dopiero się zaczął, więc to może być zrozumiałe dlaczego nie jest jeszcze zbyt popularny.

ocenił(a) serial na 8
McGyverPL

no i proszę, w 2 odcinku Morderca w rozmowie z Emmą pyta o horrory ;D, czyli jednak jest nadal jakaś konwencja krzyku, więc tytuł jednak jest dobry, gdyby nazywał się inaczej to by było że kopiuje z krzyku i byłby po prostu kopią krzyku, gdyż były rozmowy o seryjnych mordercach, kostium jest bardzo podobny jak i są pytania o horrory, więc mimo wszystko są "podstawy" Krzyku.

Rrouge

gdzie mozna zobaczyc pierwszy odcinek ?

sztohas

tv seriale online . tv

Princess_Tiami89

pl na końcu nie tv :D

ocenił(a) serial na 8
sztohas

Albo poprostu pobrać odcinek i dopasować napisy, ale tobdla tych którym zależy szybko (jak mi) bo napisy się szybko pojawiają, no i ogólnie chcę mieć na komputerze, więc mi tak najlepiej xd

użytkownik usunięty
sztohas

zalukaj . tv są już dwa odcinki

użytkownik usunięty
Rrouge

Moim zdaniem nie ma co sugerować się tym, że serial emitowany jest na antenie MTV.
Teen Wolf też tam emitują, a jest to dobry serial, podobnie jak "Eye Candy"..

Faktem jednak jest, że szkoda więcej teraz tam seriali niżeli muzyki. Ale cóz..

Co do maski. Uważam, że lepiej że jest to coś nowego. Po co powielać to co już było? Zresztą później każdy porównywał by serial do filmu, a przecież on niewiele ma wspólnego z kinowym Krzykiem. Właściwie nic prócz mordercy w masce i tytułu.

ocenił(a) serial na 8

i prócz, rozmów o horrorach, i o psychicznych mordercach, więc jednak trochę ma, poza tym dawno zmieniłem zdanie, mogłaś zobaczyć resztę moich komentarzy, bo niby dlaczego wyznaczyłbym mu ocenę 10? i szczerze to nie lubię Teen Wolf choć widziałem, Eye Candy również za tym nie przepadam, i mimo wszystko zalicza się ten serial scream tylko że jest o czym innym ale parę konwencji, jak rozmowy o horrorach, psychicznych mordercach zostały zachowane a i widać że przy "powstaniu" Noah wzorowali się Randy'm z Scream 1 i 2, i wybacz ale MTV ma u siebie tyle durnych seriali dla pustych ludzi, że aż oczy bolą (szczególnie te modernizacje ludzi jakieś, odnowy itp.), nie mówię że wszystkie ale wiele, i naprawdę mało jest tych dobrych.

użytkownik usunięty
Rrouge

Wiem, że zmieniłeś zdanie bo później przeczytałam komentarze, nie musisz się irytować. ;)

Ja mało co oglądam mtv odkąd zapanowała w nim moda na te całe "ekipy" z różnych miast czy nastoletnie matki i myślę, że dlatego większość ludzi też słysząc że jakiś serial właśnie tam będzie emitowany z góry zakłada, że będzie słaby. A Ty jesteś żywym przykładem na to, że jednak nie nalezy oceniać póki się nie obejrzy. ;)

ocenił(a) serial na 8

ale ja się wcale nie zirytowałem ;) i nie jestem całkowicie żywym przykładem, gdyż serię Scream uwielbiam i i tak w środku liczyłem że może nie będzie tak źle tylko się obawiałem tego że będzie z tego gówno bo to na mtv ale w środku liczyłem na to że skoro to scream to może i tak się uda i tego nie zniszczą, ja właśnie też mało oglądam mtv przez właśnie tego typu seriale, praktycznie wcale, jedynie scream, który i tak bym obejrzał i oglądał nawet gdyby było porażką gdyż, uwielbiam scream.

Rrouge

Co jak co.ale wbrew pozorom MTV robi dobre seriale. Co do krzyku, myślałem, że będzie gorzej, ale wciaglem się i da się oglądać. Osobiście, brakuje mi oryginalnej maski, kultowa scena otwierająca serial jak w filmie (podobno mieli zrobić taką samą) no i za mało "whats is your favourite scary movie?"

ocenił(a) serial na 10
hedlio

Moim zdaniem maska jest o wiele lepsze, bo jest przede wszystkim straszniejsza. Zawsze gdy patrzę na tą poprzednią to chce mi się śmiać. Poza tym to ma być takie odświeżenie więc jak dla mnie na plus, bo sama maska w sobie dodaje bardziej strasznego klimatu.

ocenił(a) serial na 8
Batioo1

Szczerze? Tej maski i tak prawie nie widać, ale myślę, że współczesna wersja jest mroczniejsza, bo ta wcześniejsza doprowadza mnie, ze płaczę ze śmiechu :)

ocenił(a) serial na 6
Rrouge

Zastanawiam się jak temu czemuś można dać 10/10.
Gra aktorska woła o pomstę do nieba... Serial sam w sobie także wydaje się taki strasznie tandetny i zrobiony jak jakieś seriale dla nastolatek oraz fanek biebera czy ja mu tam. Liczbę absurdów już pozostawię bez komentarza...

Niby ma w sobie coś tam ciekawego i może obejrzę jeszcze kilka odcinków licząc, że coś się tak rozkręci, bo i tak teraz nie ma czego oglądać ale 10/10??? Nigga pls...

~6/10 jest właściwą oceną na tą chwilę.

ocenił(a) serial na 9
DyndaS

Ja uważam inaczej ;)
Jak się spodobało to jest 10 :)

ocenił(a) serial na 6
Michf123

Myślałem, że skala to od 1 do 10, a nie "tak" lub "nie" :P

Zresztą... nic nie powinno dostać 10, bo ta ocena powinna być zarezerwowana dla czegoś co stanie się prawdziwym arcydziełem i nie będzie się mu dało nic zarzucić. Pewnie czegoś takiego nigdy nie będzie, chociaż kto wie. Świetne nieliczne serialne bliskie ideału powinny dostawać 9.

ocenił(a) serial na 8
DyndaS

a co cię kur... obchodzi co ja sobie daję, według ciebie nic nie powinno dostać 10 ale każdy może sobie wystawiać oceny jakie nie i to jest skala od 1 do 10, każdy daje oceny jakie chce, a ty się kur... zachowujesz jak jakiś władca, co jego zdanie jest najważniejsze i wszystkim każe dawać takie oceny jakie on sam daje, każdy ma inny gust i własne zdanie, jak nie umiesz tego zrozumieć, to trudno ale odpieprz się od ocen innych

DyndaS

stwierdzam coraz bardziej że ty po prostu, jesteś zwykłym zakompleksionym gościem, który musi się dopieprzać do ocen innych i wpieprzać im swoje zdanie bo inaczej nie wytrzyma, to co powiedziałeś jest tylko twoim zdaniem i nikt tego nawet nie potwierdza, i się z tym nie zgadza, każdy ma własne zdanie i każdy może oceniać jak chce to że coś dla ciebie jest gównem nie znaczy że dla wszystkich, za to coś co ty oglądasz i dajesz dobrą ocenę może być dla innych gównem, i wiele osób na filmwebie wielu filmom daje 10. Jesteś po prostu zwykłym wycwanionym, zakompleksionym gościem który myśli że jest jakąś wielką osobistością i że wszystko co powie jest najważniejsze, i trzeba się liczyć tylko z jego zdaniem, "nic nie powinno dostać 10" i znowu to jest tylko TWOJA i TYLKO twoje zdanie i tylko twoja opinia, nikt inny tak tu nie sądzi, to że ty jedno uważasz za gówno nie znaczy że wszyscy będą uważać, ja mogę za gówna uważać rzeczy które ty oceniasz na 10 ;) więc naprawdę nie wpierdalaj się w oceny innych i zajmij się sobą, bo doczepianie się ocen innych jest oznaką tego że ktoś naprawdę jest mega żałosny i zdesperowany i dlatego musi się uczepić ocen innych bo się czuje jakimś największym najważniejszym krytykiem który tylko on ma rację i tylko on się liczy i nikt więcej.

ocenił(a) serial na 8
Morsmano

całkowicie się zgadzam, pojawia się taki gość, doczepia się czyjejś oceny, co każdy ma prawo do własnej oceny, i narzuca im swoje, no ale niestety, tacy ludzie są, a że czują się jakimiś wielkimi szychami to myślą że każdy ma takie zdanie oni, dlatego z takimi ludźmi po prostu szkoda dyskutować, bo i tak cały czas będzie to samo. Połowa osób tutaj daje oceny 10,9,8 a on akurat się do mnie dopieprzył, niestety niektórzy ludzie nie rozumieją że każdy ma prawo do WŁASNEJ OCENY, i wiele filmów ma oceny 10, jeszcze raz powiem, to że komuś się coś nie podoba to ma prawo wystawić swoją ocenę ale niech się nie wpieprza, w oceny innych i niech nie narzuca im swojej bo jest to zwyczajnie żałosne gdyż nie jest on żadną ważniejszą osobą od innych i każdy może sobie wystawiać oceny jakie chce i tak to jest skala od 1 do 10 a nie "tak lub nie" i ja wystawiłem 10, bo mi się podobało i bo mam prawo do swojej oceny, a jak nie potrafisz zrozumieć takiej prostej rzeczy to mnie to szczerze mówiąc....gówno obchodzi :)

ocenił(a) serial na 6
Rrouge

Ale wy tu snujecie teorie :D
Przynajmniej jest się z czego pośmiać przy browarku.

ocenił(a) serial na 9
DyndaS

Każdy ma własną opinie ;)

ocenił(a) serial na 8
DyndaS

Mi się spodobało, jestem wielkim fanem scream i akurat ten serial mi się podoba, po za tym nie jestem jedynym który dał 10, aktorstwo niektórych też mi się podoba i naprawdę jesteś aż tak do spodu żałosny że się czepiasz kogoś oceny? Hah każdy ma własny gust i własne zdanie, tobie się nie podoba, innym się podoba, logiczne, a tak się składa że wiele osób dobrze ocenia ten serial ;) więc to że tobie się nie podoba nie znaczy że wszystkim się nie podoba, więc nie zachowuj się tak jakby twoje zdabie i twoja opinia była najważniejsza bo nie jesteś żadnym królem, to że ty myślisz że to jest do dupy nie znaczy że każdy, wiele osób daje tu dobre oceny a to że tobie się nie podoba to nie znaczy że wszystkim, więc szczerze mówiac nie obchodzi mnie to co piszesz ale nie czepiaj się czyjejś oceny bo to jest mega żałosne, to jest moja ocena, to że ty dajesz 6 na 10 to nie znaczy kur... że jesteś jakimś królem i że każdy ma dawać taką ocenę jak ty.

ocenił(a) serial na 6
Rrouge

No to sobie pogadaliśmy - ściana.

PS.
Dłuższego zdania to jeszcze nie widziałem.

ocenił(a) serial na 6
DyndaS

Czytając 2 komentarze niżej stwierdzam, że jakiego argumentu bym nie podał, to i tak będę słyszał jedną i tą samą oklepaną gadkę cały czas.

ocenił(a) serial na 8
DyndaS

bo kur... do twojej wiadomości, nie wciskaj komuś na siłę swojej oceny bo jak sobie posprawdzasz to połowa osób daje tu 8,9,10 i ma do tego prawo, to że tobie się nie podoba, nie znaczy że masz wciskać innym swoją ocenę i zachowywać się jak jakiś pan i władca, co jego zdanie jest najważniejsze i jest jakimś znawcą, więc najlepiej zajmij się sobą a nie dopieprzaj się do czyichś ocen ;), tym bardziej że akurat do mnie się przyczepiłeś choć jakbyś bardziej się zagłębił to byś zobaczył że wiele osób tu daje 10,9,8, nie rozumiem jak ludzie mogą być tak zdesperowani żeby czepiać się oceny innej osoby, ja się do twoich nie wpieprzam to ty do moich też się nie wpieprzaj.

DyndaS

Radzę posprawdzać oceny innych, wiele osób tu daje 10,8,9 mi też się podobał, jak powiedziały osoby wyżej, jak się komuś podoba to ocenia jak chce a jak ty jesteś tak żałosny że nie dociera do ciebie że każdy ma własny gust i własne zdanie to coś jest z tobąnie tak ;)

ocenił(a) serial na 10
DyndaS

Weź się uspokój, po 1 gra aktorska jest baaardzo dobra, nie wiem o co ci chodzi!!! Yyy po drugie 10 to jest bardzo dobra ocena, bo ten serial na tyle zasługuje!! Nigdy nie wiadomo co się stanie i to jest piękne!! Ja nie wiem o co ci chodzi człowieku, nie jesteś pępkiem świata i każdy ma swoje zdanie, tak ??!!

ocenił(a) serial na 6
Rrouge

A mi osobiście zmiana maski się podoba. Nowy krzyk, nowa maska. To daje takie odświeżenie ;)

ocenił(a) serial na 8
ziaba933

tak, już parę komentarzy temu napisałem że nowa maska jednak może być.

Rrouge

mnie brakuje starej maski

ocenił(a) serial na 8
Wladca2634

mnie nie, bo wtedy by było nawiązanie do oryginalnej serii, a to nie ma mieć z nią nic wspólnego, nie ma nikogo z filmowej wersji, bo to inne miejsce, inna historia, no i maska nowa jest powiązana z brandonem james'em dlatego musi być, to już nie ma nic wspólnego z filmami, inna historia, inni bohaterowie, inna maska, zupełnie inne, pewnie nawet tutaj historia z filmów się nie wydarzyła, bo nie ma żadnego wspominania o niczym, nawiązywania ani nic, więc danie starej maski nie miało by sensu bo musieliby poruszyć wątek z filmów, że ktoś się znowu inspirował itp. a tu nic takiego nie ma, nie ma bohaterów z filmów, i nie ma starego ghostface'a, to zupełnie inna historia, więc maska też musi być inna.

Rrouge

Jak mógłby być jakiś stary ghostface, skoro ghostface to zawsze kebab jeden z bohaterów kolejnej części?

ocenił(a) serial na 8
FreligaJr

Chodzi tutaj o kostium - stary Ghostface - Ghostface to ogólnie postać, ten kostium który noszą, w tym sezonie właśnie jest stary Ghostface-stary kostium z filmów, zamiast tego z 1 i 2 sezonu. Zresztą zostało to już oficjalnie potwierdzone, są już zdjęcia z planu, ze snapów aktorów i było już widać na wielu zdjęciach/snapach kostium z filmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones