PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687676}

Krzyk

Scream
7,1 11 850
ocen
7,1 10 1 11850
5,7 3
oceny krytyków
Krzyk
powrót do forum serialu Krzyk

Cześć wszystkim! 2. sezon pojawi się 20 kwietnia 2016 r.

Co wiemy jak na razie?


- Mimo że nie znaleziono ciała Piper, potwierdzono jej śmierć.


- Akcja będzie działa się 6 miesięcy po wydarzeniach z pierwszego sezonu. Emma i jej paczka nadal będą uczęszczać do liceum.


- Sezon drugi skupi się na partnerze mordercy.


- Carlson Young, która gra Brooke Maddox, potwierdziła kontynuacje historii Jamesa Brandona.


- Piper mogła mieć więcej niż jednego partnera w zbrodni. (hmmm Jake jest dla mnie strasznie podejrzany)


- Jill E. Blotevogel ujawniła "przypadkowo" na twitterze nazwę odcinka 2x01, który będzie nosił nazwę "Thurst for Blood" co można przetłumaczyć na "Pragnienie krwi" (nie bijcie za tłumaczenie :D). Wspomniała także, że jeden z ocalałych z pierwszego sezonu będzie openning killem. (Stawiam na Audrey, czuję, że ten trzeci pomocnik nie będzie chciał być ujawniony)


- Dowiemy się więcej o przeszłości Setha.


- Nina (Bella Thorne) i Will (Connor Weil) pojawią się we flashbackach.


- Zdjęcia ruszyły 16 lutego.

Źródło: http://scream.wikia.com/wiki/Season_2

Chciałem to jakoś wszystko zebrać tutaj w jednym poście. Czekam na wasze komentarze. Już niedługo powrócimy do Lakewood "and you'll never see it coming"

ocenił(a) serial na 7
blue_red_tea

Czy przeżyła? dostała kulkę w łeb i wpadła do jesiora, jak przeżyje to słowo daję, serial straci jedną gwiazdkę :/

ocenił(a) serial na 5
WTTW_FILM

Nie znaleziono jej ciała ale tak jak wyżej napisałem, twórcy potwierdzili, że nie żyje.

ocenił(a) serial na 7
blue_red_tea

Eh, ok i sorka za błąd w słowie jezioro oraz za zaczęcie zdania z małej w sensie słowo "dostała", tak to jest jak się szybko pisze ;)

ocenił(a) serial na 8
blue_red_tea

Premiera 31 maja.

ocenił(a) serial na 5
BozekVooDoo

Widziałem... Szkoda, że przesunęli.

ocenił(a) serial na 5
blue_red_tea

Carlson Young wstawiła na instagrama zdjęcie z planu z dopiskiem "B is on the prowl." Dla kogo się ta Brooke tak wypindrzyła. ;]

Owe zdjęcie:
http://imgur.com/G0JgK5P

blue_red_tea

Brooke w 2 sezonie bedzie z Jakiem i będą to ukrywać przed jej ojcem.

ocenił(a) serial na 5
Request_

Właśnie wiem, nie wiem czemu tego tu nie umiesciłem... :D

ocenił(a) serial na 8
blue_red_tea

Według MTV Scream scena otwierająca sezon będzie się odbywać na drodze prowadzącej do Lakewood, była burza, więc droga jest zablokowana, wszyscy bohaterowie byli w swoich samochodach, chyba wyjdą z samochodów czy coś takiego, w każdym razie, mówiąc do rzeczy w zamieszaniu ktoś z nich (ktoś kto przetrwał 1 sezon) zostanie wtedy zamordowany. Myślę że to może być coś w stylu wciągnięcia Randy'ego z Krzyku 2 do pojazdu i zadźganie go.

ocenił(a) serial na 5
Rrouge

SERIO?! Masz jakieś źródło? Jezu to by było super... Tylko nie Brooke, błagam!

ocenił(a) serial na 8
blue_red_tea

źródła dokładnie nie pamiętam, wiem że było to gdzieś na jednej stronie w artykule z innymi informacjami o 2 sezonie, ale jest też na wiki Scream, no Brooke kocham <3 jak I Carlson samą kocham <3 i chyba bym nie przeżył gdyby zginęła xd to samo się tyczy Noah, a reszta to już tak....nadal ale nie tak ważna jak oni.

ocenił(a) serial na 5
Rrouge

Ja także! <3 A co do tej akcji, to przeczytałem właśnie na wiki i podają, że napisał tak francuski fanpage Screamu

ocenił(a) serial na 8
blue_red_tea

No to tak o tym mówiłem ale nie tylko, nue bez powodu pisze MTV Scream, francuski fanpage nie wziął tego z niczego, było to gdzie indziej jeszcze bo jak pisałem sam to widziałem gdzie indziej gdzie MTV podawało informacje o 2 sezonie, całkiem niedawno, a co do ginięcia to ja ogólnie kocham zawsze wszystkie blondynki w filmach, serialach itp.

Rrouge

Na imdb w obsadzie odcinków drugiego sezonu nie jest wymieniony Jake. Oprócz niego wszyscy są. Nie wiem czy to ma znaczyć że to on jest opening killem czy może zwykłe przeoczenie.

ocenił(a) serial na 8
Request_

nie, nie wierz imdb tam jest więcej fałszywych informacji niż na filmwebie, w 1 sezonie jeszcze na początku pisało że Riley będzie w 7 odcinkach więc wiesz xD, Jake nie zginie pierwszy już był w nowym promo krótkim w Killer Cast i jest oficjalnie w 2 sezonie jako główna rola bo w 1 miał powracającą choć też pasował na główną ale w każdym razie teraz ma główną tak jak Emma, Brooke, Kieran, Noah, Audrey, Maggie i nowi Zoe i Gustavo) a osoba z główną rolą nie może zginąć pierwsza, prawdopodobnie zginie Seth który pojawił się na planie tylko na 2 dni a wszyscy inni dalej są (info ze snapchata), zdjęcia i filmiki z planu pojawiają się już od początku zaczynania kręcenia i do tej pory każda z osób które wymieniłem są cały czas na planie a Bobby Campo jak już mówiłem był tylko przez chwilkę. Więc informacje na imdb są ostatnimi prawidłowymi, przy każdym serialu praktycznie pojawiają się na początku złe informacje, kogoś nie dodają, komuś z góry dają za dużo odcinków a ginie po 2 itp., tak więc nie należy się opierać na nim xD

ocenił(a) serial na 8
Request_

https://www.youtube.com/watch?v=GCAC5jAz3EQ

ocenił(a) serial na 8
blue_red_tea

https://www.youtube.com/watch?v=YjZK8vW8mx4 <--- no ktoś będzie wisiał do góry nogami i zostanie zabity przez kosę :D

ocenił(a) serial na 5
Rrouge

Wywnioskowałem sobie coś z tego teasera, nie wiem czy dobrze. Jake wisi do góry nogami. Widać także poprzypinane kawałki kartki z napisem: "See how I finished the job for you Audrey?". Widać, że są przypięte chyba na człowieku... co jeśli są przypięte na Jake'u? Kurcze, myślałem, że to on jest drugim/trzecim mordercą chyba, że był czwarty? No ok, trzeci nie licząc Audrey. Moża stara się ona wyeliminować wszystkich morderców, aby nie wydało się, że korespondowała z Piper?

ocenił(a) serial na 8
blue_red_tea

szczerze? dla mnie Jake i tak jest za dużym kretynem na mordercę xD w sumie nie chcę żeby zginął bo shippuję go z Brooke, i wierz mi, oglądałem ten teaser też po sto razy i to samo wywnioskowałem ale twarz nie do końca mi pasuje do Jake'a, poza tym Gustavo i Eli (nowi) są również podobni do tej wiszącej osoby, a w takim świetle to nawet Kieran mógłby być, myślę że wiadomo 2 rzeczy na 100% to facet i na pewno nie Noah bo on wygląda kompletnie inaczej, co do innych to moim zdaniem na 100% bym nie przystawał przy tym że to na 100% Jake może być on, ale moim zdaniem pewności całkowitej nie ma, wątpię żeby było aż 4 morderców, jednym była Piper, myślę że jest jeszcze jeden morderca (ten z 1 sezonu, i jakiś 2) więc razem to 3, wątpię żeby było aż 4. Poza tym przecież nie musi być Jake mordercą xD, no i w tym sezonie jest naprawde masę nowych postaci, szczególnie Zoe i Gustavo w głównej obsadzie, Eli czyli kuzyn Kierana w drugoplanowej, nowy szeryf,nowa nauczycielka, jeszcze jedna nowa dziewczyna w drugoplanowej, naprawdę jest ich sporo i jest to bardziej niż prawdopodobne ze ktoś z nowych jest mordercą, myślę że jest 1 morderca ten z 1 sezonu co pomagał Piper i drugi, ktoś nowy z tego sezonu.

ocenił(a) serial na 5
blue_red_tea

NO I MAMY CAŁY TRAILER! https://www.youtube.com/watch?v=JC08SL7r9rs Czy Jake wypadnie z gry? Bo chyba wszystko na to wskazuje...

ocenił(a) serial na 8
blue_red_tea

też go widziałem wczoraj i podobnie uważam ale jeśli już to pewnie dopiero gdzie przy 7 odcinku jak i każdy inny co jest w głównej, bo zalicza się w tym sezonie do głównej więc raczej w 1 czy 2 nie zginie. Bardziej mnie cieszy ten ostatni szybko migający obrazek z rozbebeszonymi zwłokami, widać że poziom krwi i gore podniesiony.

ocenił(a) serial na 5
Rrouge

Mnie tak samo. Ogólnie patrząc na trailer, wygląda na solidniejszy sezon. Więcej tajemnicy, gore i chyba skupienia się na historii (Brandon np.)

ocenił(a) serial na 8
blue_red_tea

no tak i to oczywiście wszystko na wielki plus, no i jak powiedzieli John i Bex ma być 14 odcinków a nie 10

ocenił(a) serial na 5
Rrouge

Tak, to było wspomniane w Q&A po live trailera, prawda?

ocenił(a) serial na 8
blue_red_tea

tak, dokładnie

ocenił(a) serial na 10
Rrouge

Kocham Brooke... i Emmę. Zapraszam na wattpada książka nazywa się Morderca z Lakewood. A co do Jake'a on umrze ponieważ w trailerze widać jak podcina/tnie mu twarz (słychać jego krzyk)

ocenił(a) serial na 8
wampire199

to jeszcze niepotwierdzone, nigdy nie można nic oficjalnie potwierdzić, co prawda jest to praktycznie pewne ale nie 100% ja kocham Brooke i Noah ;D uwielbiam go, ale Emmę też bardzo lubię. Co do Wattpada to ciekawy ale....wiesz ja najczęściej bardziej lubię oryginalność i coś innego aniżeli coś co już jest, tu głównie bazujesz na tych samych postaciach i tym samym co się już dzieje w zwiastunie częściowo i tworzysz tak jakby własną wersję 2 sezonu to ciekawe.....ale ja jednak zazwyczaj nie przepadam za powtórzeniami, wolę różne pomysły ;) ale nie jest źle, ja sam mam wattpada tylko że ostatnio nie miałem czasu pisać, "Deathlake"

ocenił(a) serial na 10
Rrouge

Dziękuje za odpowiedz.

ocenił(a) serial na 10
wampire199

Brooke mi przypomina Carrie, wiecie o co chodzi że zostanie wylana na nią krew haha

ocenił(a) serial na 8
blue_red_tea

To pierwsze 7 minut było NIESAMOWITE JAK I CAŁY LIVE, POKOCHAŁEM JUŻ POSTAĆ HAYLEY

ocenił(a) serial na 10
Rrouge

Aaaaaa, zajebiste 7 minut jak myślicie przeżyje ten chłopak??

ocenił(a) serial na 5
wampire199

Nie wiem ale w pełni sobie na to zasłużył.

ocenił(a) serial na 10
blue_red_tea

Cieszycie się z tego sezonu???

ocenił(a) serial na 10
wampire199

Wiecie gdzie można kupić tanio maskę scream mtv?

ocenił(a) serial na 8
wampire199

tanio nigdzie nie kupisz, są tylko w niektórych sklepach internetowych zagranicznych, ale są bardzo drogie i to chyyba oczywiste że się cieszymy xD to mój ukochany serial, na 1 miejscu, więc jak mam się nie cieszyć.

ocenił(a) serial na 8
blue_red_tea

jeśli by nie przeżył to Audrey miała by przesrane i to ostro i nie pomogło by tłumaczenie że to jego wina bo chciał zrobić pranka, wbiła mu ostrzy przedmiot i jeśli by umarł, to prawo jest takie że naprawdę by miała, naprawdę gigantyczne problemy.

ocenił(a) serial na 10
Rrouge

Noe wiem czy miałaby przesrane mocno. W końcu działała w obronie koniecznej.

ocenił(a) serial na 8
shaks1995

ale miałaby, takie jest prawo, działała w obronie własnej, ale to był tylko prank, poczytaj też o takich sprawach, już takie sytuacje były, przesrane i tak by miała, bo działała w obronie ale on jej nie zranił, więc gdyby umarł, miała by problemy mimo że działa w obronie, gdyby to naprawdę był morderca to co innego. No i w jej aktach to by i tak zostało.

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

No chyba że szeryf przymknie na to oko, ale w papierach i tak pozostanie.

ocenił(a) serial na 8
blue_red_tea

co do Jake'a, teraz jest już to potwierdzone...na jednym krótkim zwiastunie który był na facebooku było widać jak się czołga, przed tym jak morderca ma go zdzielić bejsbolem i ma taką kurtkę...taką samą jaką mają wypatroszone zwłoki, więc to już potwierdzone, pewnie po uderzeniu go kijem, zawiesi go do góry nogami (to nie ma fizycznej możliwości zbytnio ale to w końcu slasher), będzie go ciął piłą aż go wypatroszy nią, krew spłynie do wiadra (na jednym zdjęciu z planu jest "krew" w wadrze), i tą krwią Jake'a, zostanie oblana Brooke podczas występu, a Audrey później znajdzie wypatroszone ciało Jake'a z wiadomością dla niej "widzisz jak dokańczam za ciebie robotę Audrey?". To wszystko można wywnioskować po zwiastunach, biedna Brooke ;( mam nadzieję tylko że nic bardziej jej się nie stanie, bo jak umrze to ja też wewnętrznie umrę, no i Noah musi żyć, Emma w sumie też...ale i tak nie jest dla mnie tak ważna jak ta dwójka.

ocenił(a) serial na 5
Rrouge

Rozetnie go chyba kosą, bo widać, że ma coś a'la własnie kosa. Moja teoria jest taka, że sms-y były od prawdziwego mordercy, który pomagał Piper (friend of friend) i ustawił całego pranka, żeby uczynić z Audrey zabójcę i wplątać ją w kłopoty.

ocenił(a) serial na 8
blue_red_tea

No właśnie wiem, że rozetnie go kosą, a to że sms-y były od prawdziwego jest oczywiste xD przecież nawet na zwiastunach to widać, ale wątpię żeby ustawił pranka....którego wyraźnie ustawiła ta dwójka xD, no ale fakt, to ma sens, więc to też bardzo możliwe.

ocenił(a) serial na 3
Rrouge

pojedzmy sami, zabojca zabronila wzywanai polisji looooool DNO!!!!

ocenił(a) serial na 8
payda

nie mam pojęcia po co to do mnie piszesz xD twoje zdanie nie odwołuje się do żadnego mojego, ani nie jest stylistyczne, skoro ci się nie podoba to może to napisz w swoim opisie, albo załóż wątek czy coś, ale naprawdę odpowiadanie na mój komentarz i pisanie czegoś co się nie odwołuje do żadnego z moich komentarzy nie ma sensu.

ocenił(a) serial na 3
Rrouge

nie potrafie przejsc obojetnie obok twojej oceny tego "serialu". gra aktorska, scenariusz, dialogi straszne...... absurd w tym serialu siega zenitu.... psuje reputacje orginalowi!!!

ocenił(a) serial na 8
payda

nie interesuj się moimi ocenami, wyjdź z tego wątku, poszukaj sobie innych i popatrz na oceny innych, wiele ma 10 czy 8 czy 9, każdy wystawia jaką chce, absurd w każdym slasherze sięga zenitu, w oryginale tak samo, mi gra aktorska się podoba jak i fabuła ciekawsza od oryginału bo bardziej rozwinięta, jak ci się nie podoba to nie oglądaj, ale nie przyczepiaj się do innych, bo ja mogę powiedzieć że nie potrafię przejść obojętnie obok twojej oceny, bo też nie wiele osób daje 3 albo niżej, masz swoje zdanie to miej, ale nie życzę sobie żebyś przyczepiał się do mojej oceny która jest moja i oceniam erial tak jak MI się podoba, kocham ten serial i tak go oceniam, jak masz z tym problem to trudno, jeszcze raz nie interesuj się moimi ocenami, tylko swoimi, mi gra aktorska się podoba, scenariusz bardziej niż w oryginale, dialogi...HAH połowa jest na poziomie tych co w oryginale ;D, oryginałowi reputację zepsuł już dawno straszny film, dziękuję za uwagę, nikt tej maski z oryginału nie bierze na poważnie od czasów strasznego filmu. Ty oceniasz Na wspólnej na 10...SERIAL KTÓRY NORMALNIE MA 4,8 ocenę ogólną i który większość ocenia na 3,2,1 i który jest żałosnym tasiemcem i co? ja mogę się przyczepić do tej oceny żałosnego "serialiku". Poza tym, nie wiem co masz z oczami, ale wszyscy w tym wątku dają temu serialowi 10 a ty przyczepiłeś się akurat do mnie....ogólnie popatrz sobie na ocenę tego serialu w wątkach, większość jest pozytywna, czego nie ma w przypadku NA WSPÓLNEJ.

ocenił(a) serial na 3
Rrouge

serio uwazasz ze moja ocena na wspolnej jest prawdziwa,, wspolczuje

ocenił(a) serial na 8
payda

ja współczuję, twojej poprawności słów, skoro tak oceniasz "na jaja" to licz się z tym że każdy może to wziąć na poważnie, naucz się pisać to raz a dwa interesuj się swoimi ocenami a nie ocenami innych bo ten serial WIELE ocenia na 10 i wiele daje pozytywnych, większość jest pozytywnych niż negatywnych 3 jak twoja ;) więc nie narzucaj swoich ocenek innym bo każdy ma własną ocenę. ja kocham wszystkie horrory i seriale z rodzaju slasher najbardziej bo jest to bardzo lubiany rodzaj horroru i każdy film i serial z tej kategorii uwielbiam a szczególnie seriale typu: scream, scream queens, slasher i to jest moja osobista ocena...nie jedyna, bo jak napisałem wiele osób tutaj pozytywnie ocenia...większość, więc nie narzucaj innym swojej woli i oceny, skoro nikt nie narzuca tobie, nie lubisz tego serialu? nie lub, ale nie czepiaj się oceny innych, bo każdy ma prawo lubić i oglądać to co chce, albo doczep się do jakiejś innej z mnóstwa osób które dają temu serialowi 10/9/8 bo jest ich tutaj naprawdę mnóstwo ;)

Rrouge

Daj spokój, nie ma co odpisywać takiej osobie i sie denerwować. :)

ocenił(a) serial na 8
Request_

Okej, wybacz,masz rację, szybko się denerwuję :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones