Krzyk
powrót do forum 2 sezonu

W jaki sposób Kieran przykleił sobie spluwę do ręki i ręce i czy liczył, że wtedy policja go nie zabije, czy że zabije i jego i Emmę? I co w końcu z Eliem.

ocenił(a) serial na 3
MarcoK

powiedz mi jak on obcial kolesiowi w pokoju hotelowym dlon, wyczyscil caly pokoj do zera z krwii, skad np wzial nowa koldre i posciel, zywego doroslego faceta niezauwazenie przetransportowal do szkoly do ktorej jak widac i kazdy i kiedy chce moze wejsc, zdarzyl go z tej szkoly zabrac mimo ze prawie wpadl na sprzatacza i w sumie juz policje, tez oczywiscie niezauwazenie no i jeszcze musial posprzatac w tej szkole i na koniec zabral go do jakiegos domu na odludziu zeby go spalic xD

skad wzial stroj mordercy gdy wszystkim przeszukano szafki, zamknieto w bibliotece ten wyskakuje na 2 min, przebiera sie, macha nozem tej glupiej przed oczyma, niepostrzezenie wraca, chyba w kieszeni ten stroj nosil heh

jak owija kolesia w flage calego zakrwawionego oczywiscie nad scena? nie wspominam znowu o transporcie zwlok do szkoly itd

w jaki sposob nie zostaja zadne slady biologiczne nigdzie na zadnych zwlokach mimo ze szlachtuje ich rowno?

te tel tez glupie jak but, koles znika na 2 sek dzwoni morderca rozlacza sie koles sie pojawia chyba z dwojki jak mowisz..

jest tyle absurdow w tym filmie, tyle zlamanych praw fizyki ze nawet jak na slasher to za duzo jak dla mnie, w jaki sposob wiesza cialo tej laski na srodku sali gdzie bawia sie setki ludzi..

w jaki sposob policja nie moze namierzyc nawet zastrzezonego nr tel, zastrzeglem kiedys nr tel zadzwonilem na policje, rozlaczylem sie po sek doslownie, po 30 sek do mnie oddzwaniali co jest a tu nikt nie moze namierzyc nic

morderca to chyba wogole nie spi w zasadzie jest wszedzie o kazdej porze dnia i nocy a rano wypoczety biega po szkole, kiedy ona ma czas na te przygotowania tych wymyslnych morderstw?

to tak na szybko co pamietam..

Seba24

"zastrzeglem kiedys nr tel zadzwonilem na policje, rozlaczylem sie po sek doslownie, po 30 sek do mnie oddzwaniali co jest a tu nikt nie moze namierzyc nic" - jeśli serio, to ciekawe upodobania masz :D

ocenił(a) serial na 3
MarcoK

chcialem tylko zobaczyc czy oddzwonia, oddzwonili heh, powiedzialem pomylka i tyle

Seba24

"skad wzial stroj mordercy gdy wszystkim przeszukano szafki, zamknieto w bibliotece ten wyskakuje na 2 min, przebiera sie, macha nozem tej glupiej przed oczyma, niepostrzezenie wraca, chyba w kieszeni ten stroj nosil heh" - jak dla mnie to w tym przypadku były zwykłe przywidzenia głównej bohaterki. Tak to wyglądało i z pewnością ma to największy sens.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones