PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=867203}

Księga Boby Fetta

The Book of Boba Fett
6,6 18 313
ocen
6,6 10 1 18313
5,0 5
ocen krytyków
Księga Boby Fetta
powrót do forum serialu Księga Boby Fetta

Ja chcę zobaczyć więcej Nowej Republiki.

ocenił(a) serial na 9
BartekSpeedcuber

Dogrywka Bobusia z Lukiem i Hanem

BartekSpeedcuber

Może jak Luke szkoli Grogu (tzw. Baby Yodę)

BartekSpeedcuber

jak Jedi dostają wp.....l

ocenił(a) serial na 3
BartekSpeedcuber

Po tym co robi Disney z marką STAR WARS nie mam już żadnych oczekiwań.

zatkaokakao

Mandalorian to chyba najlepsze co mogło spotkać markę Star Wars.

ocenił(a) serial na 3
skalp_el

Nie rozśmieszaj mnie bo mam zajady na plecach i nie mogę się śmiać.

zatkaokakao

Klimat Gwiezdnych Wojen jakie pamiętam z dzieciństwa plus western. Tu akurat Disney spisał się na medal, bo nowa trylogia akurat średnia była.

ocenił(a) serial na 3
skalp_el

Dalej twierdzę JAK WYŻEJ. Przestań.

ocenił(a) serial na 6
zatkaokakao

To zarzuć swoją koncepcję na rozwój marki, bohaterów i filmów. Temu upośledzonemu pseudofandomowi nic nie dogodzi - piszczy najgłośniej tymczasem oceny swoje (aż 8.8 na imdb bosze co ten disnej zrobił kurła XD). Ofc nie potraficie tego uargumentować. O ile niezadowolenie czy tam złość z nowej trylogii rozumiem o tyle narzekań na RO albo Mando nie jestem w stanie ogarnąć, powiedz co tam było gorsze niż np. EP1,2,4,6? Poważnie, pomijam innowacyjność NH bo przecież rozmawiamy tylko o fabule/bohaterach itd. Osobiście zarówno RO jak i Mando stawiam zaraz za EP5 i 3/

WTTW_FILM

Nic dodać, nic ująć. Mam wrażenie, że większość fandomu SW to nieudacznicy, którzy swoją frustrację z własnych porażek wylewają właśnie w swoich żałosnych i niepodpartych niczym sensownym pseudo opiniach. O ile zgodzę się, że nowa trylogia wypada na tle reszty słabo, tak hejtowanie wszystkiego co wypuści Disney, bo to Disney jest delikatnie rzecz ujmując groteskowe.

BartekSpeedcuber

Oby jak najmniej nawiązań do tzw. nowej pseudo trylogii, czytaj haniebnej profanacji Star Wars

ocenił(a) serial na 6
BartekSpeedcuber

Wolalbym przeniesienia na ekran gry: "Knights of the Old Republic"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones