Księga Boby Fetta (2021)
Księga Boby Fetta: Sezon 1 Księga Boby Fetta sezon 1, odcinek 6

Rozdział 6

Chapter 6: From the Desert Comes a Stranger 46m
7,5 1 518
ocen
7,5 10 1 1518
Księga Boby Fetta
powrót do forum s1e6

No nareszcie!

ocenił(a) serial na 6

Na wstępie muszę powiedzieć, ze The Book of Boba Fett to dla mnie slaby serial. Wręcz beznadziejny. Rzekłbym nawet, ze jako fan Boby od wielu lat, jestem totalnie załamany ta postacią w tymże serialu. Zawsze będę powtarzał, ze TO NIE JEST Boba Fett, tylko jakiś zniedołężniały starzec z demencja.

Z najlepszego i najzimniejszego łowcy nagród w galaktyce stal się księżniczką Disneya - dobrą, pomagającą słabszym, dostającą oklep od każdego napotkanego przeciwnika. Tym samym serial jest dla mnie gównem.

Natomiast to co się stało w odcinku 5 i 6...
Nie będę spojlowal, ale na takie Star Wars czekałem i o takie Star Wars walczyłem (oczywiście w myślach) :D

Serial oceniałem na 4 - "Ujdzie", jako, ze sama główną postać zasługuje tu na 1 ze względu na niezgodność jej postawy i charakteru z oryginalnej trylogii, książek (nie interesuje mnie to, ze wg Disneya nie są już kanonem) czy nawet jej cameo w The Mandalorian, ale świat wokół niej oraz inne postacie są zrobione całkiem fajnie (tutaj muszę wspomnieć o fajnej wg mnie Fennec Shand).

NATOMIAST odcinki 5 i 6 są dla mnie perfekcyjne (10/10) i znacznie podnoszą ocenę całego serialu. Z mocno rozczarowującej dla mnie oceny 4, podniosłem ocenę ogólną na...

6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones