PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=378865}

Kumple

Skins
7,8 87 999
ocen
7,8 10 1 87999
6,8 6
ocen krytyków
Kumple
powrót do forum serialu Kumple

Warto?

ocenił(a) serial na 7

Hej, chciałam zapytać czy warto zaczynać ten serial? Sporo o nim słyszałam i opinie są różne, może
wy doradzicie mi? ;)

Wiem że pewnie już pewnie ktoś o tym pisał, jednak jak zobaczyłam ile jest dyskusji, to poddałam
się w szukaniu tego.

PaulaGlee25

Ja obejrzałam pierwszy i drugi sezon, bardzo się przy tym wciągnęłam, potrafiłam zarwać nockę. Realia w których jest osadzony strasznie mi odpowiadały, choć niektóre sytuacje mnie dziwiły. W każdym razie uwielbiam postać Cassie i nie wiem czemu nie widnieje na głównej tablicy filmwebu w czołówce aktorów, bo wydaje mi się bardzo znaczącą postacią. Tak naprawdę właśnie ten trochę psychodeliczny klimat, który ona stwarza, jest tu najlepszy. Wszystko się zmienia w trzecim sezonie. Szczerze powiedziawszy, nawet nie zobaczyłam do końca pierwszego odcinka tego sezonu, bo już w połowie doszło do mnie, że serial z nowymi postaciami stał się dla mnie sztampowy i przeciętny, nie wciąga mnie ani trochę. Już perwersja i naciąganie wątków i przeciętne kreowanie osobowości znudziły mnie po dziesięciu minutach.

Reasumując, sezony 1 i 2 dla mnie cudowne, wspaniałe, niesamowite, unikatowe, ciekawe, wciekającą, itp. sezony następne porzucone, ze względu na marny, nudny, itp. początek sezonu 3.

Mam nadzieję ze choć trochę pomogłam, mimo że trochę chaotycznie pociągnęłam wątek mojej wypowiedzi :)

ocenił(a) serial na 7
Dekafonia

Dzięki, w wolnej chwili postanowiłam że jednak zobaczę ten serial i ocenię czy mi się spodoba ;)

ocenił(a) serial na 9
PaulaGlee25

Obejrzałaś pół odcinka 3 sezonu i dziwisz się, że Cię nie zachwycił? Wybacz, nie mam zamiaru Cię hejtować po prostu trochę szkoda, że z góry skreśliłaś 3 generacje no i 2 również. Co do pytania czy warto - warto! Polecam obejrzeć wszystkie 7 sezonów. 1 generacja i 3 zdecydowanie najlepsze! 2 nieco słabsza ale też daje radę.

Jeśli Ci się spodoba to zapraszam na mój fp: https://www.facebook.com/skinspolskaaa :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones