PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=378865}

Kumple

Skins
7,8 87 999
ocen
7,8 10 1 87999
6,8 6
ocen krytyków
Kumple
powrót do forum serialu Kumple

chcę zacząć ogl, ale nie wiem.. warto?
ps. jak to jest? 1 generacja to 1 sezon czy jak? i trzeba ogl po kolei? ;>
z góry dzięki. c;

ocenił(a) serial na 9
paperflowers_2

nie, każda generacja ma po dwa sezony, druga która zdecydowanie przypadła mi najbardziej do gustu zaczyna się od sezonu 3, ja szczerze obejrzałam jeden odcinek pierwszej generacji pół roku temu i nie specjalnie mnie zaciekawił dwa tygodnie temu postanowiłam spróbować jeszcze raz z drugą i włączyłam to co mi się wyświetliło i...skończyłam 2 i trzy odcinki do końca pierwszej mi zostały naprawdę warto obejrzeć ten serial, fabuła jest bardzo życiowa i może dla tego przypada tak wielu osobą do gustu, obejrzyj jeden i sprawdź czy cię zaciekawi ale nie trać nadziei jeśli nie, hhaha to spróbuj z następnym ;) WARTO!

ocenił(a) serial na 8
paperflowers_2

2 pierwsze sezony to pierwsza generacja, która przez większość jest uznawana za najlepszą. Według mnie warta obejrzenia. 3,4 sezon to 2 generacja, która jak przedmówczyni najbardziej przypadła mi do gustu. Znajduje się w niej postać z wcześniejszych sezonów, wiec radze obejrzeć od początku serial. 5,6 sezon to 3 generacja, uznawana za najsłabszą i jak dla mnie można ją śmiało opuścić. No i 6 odcinków 7 sezonu to dokończenie historii kilku postaci z sezonów 1-4, bardzo fajne:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones