PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=853968}

Kung Fu

5,6 202
oceny
5,6 10 1 202
Kung Fu
powrót do forum serialu Kung Fu

Przykro mi ale aż mi się nie dobrze robi na samą myśl, mogę sobie wyobrazić tą tandetę oczyma wyobraźni. To tak jakby Mormoni nakręcili film o piciu alkoholu

ocenił(a) serial na 7
D3Mania

nie ma co oceniać zawczasu. Takich seriali jest bardzo mało, a ten choć może tyłka nie urywa to mnie się pierwszy odcinek podobał i z ochotą obejrzę kolejne. No, ale to może przez to, że jestem miłośnikiem filmów kung-fu a jak do tego są tam walczące kobiety to tym bardziej.Widziałem na prawdę wiele gorszych a promowanych bardziej. Pierwszy odcinek na przyzwoitym poziomie, ciekawe jak dalej.

ocenił(a) serial na 7
D3Mania

ale wiesz o tym że Chińczycy są jedną z wielu nacji żyjących w USA od bardzo dawna i po czarnoskórych to największa ilość zamieszkałych innego koloru/nacji społeczeństwa 

Tibn

No tak, ale chodzi o to że robiąc film Kung-Fu na rynek Amerykański wyjdzie zupełnie coś innego, niż jeżeli robiłoby się taki sam film na rynek Chiński. Inne podejście do tematu, a po obejrzeniu X filmów Kung-Fu Chińskich, jestem przyzwyczajony to tej konkretnej konwencji.
Tak samo jak wyszedł film z USA o Japońskich samurajach zwany "47 RONINÓW" (porażka) czy "OSTATNI SAMURAJ". Patrzenie na kogoś białego bawiącego się w samuraja, było dla mnie co najmniej śmieszne.
Może jako osoba bardzo lubiąca kino azjatyckie mam inny punkt widzenia na taki temat, kwestia gustu, pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 7
D3Mania

rozumiem cię

D3Mania

Wydaje mi się zatem, że mało widziałaś azjatyckich filmów o sztukach walki, bo tam to dopiero można znależć tandete ;)... Kwestia tego by być owartym na różne spojrzenia na dany temat... i od razu ma się więcej przyjemności z filmów/seriali. Ale owszem, jeśli szukasz czegoś ambitnego, to raczej nie ten serial.

ocenił(a) serial na 6
D3Mania

William Adams zostawię tu to nazwisko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones