PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495767}

Black God

Kurokami: The Animation
6,8 140
ocen
6,8 10 1 140
Kurokami: The Animation
powrót do forum serialu Kurokami: The Animation

wywaliłem tego >>mutanta<< z dysku :/
Ludzie! Nie widziałem jeszcze tak nielogicznej ekranizacji, farsa i groteska wylewa się z tego garnca we wszystkie strony. Jeśli ktoś czytał mangę (a gorąco polecam), śmiało może sobie tą produkcję darować bo odbije się jak głowa od pustego słoja. Anime to w zasadzie prezentuje taki poziom, że nie poleciłbym go nawet tym co jej nie czytali. Jedyną rzeczą jaką można by tu docenić, a i to z dużym wysiłkiem, są grafiki a reszta... po prostu ociera się o kaszanę. Reasumując, trzymać się z dala, dobrych produkcji na podstawie japońskich komiksów jest od zatrzęsienia. A co do tego... normalnie szkoda słów... :>

ocenił(a) serial na 10
Spark86

Tak samo jak Ty podeszlem do tego anime po pierwszych 8 odcinkach troche odechcialo mi sie obejrzec kolejne, lecz mam zasade ze nie ocenie puki nie obejrze do konca. Anime calkiem dobre lecz zakomczemie mie przypadlo mi do gustu, choc tego moglem sie spodziewac skoro zostalo sklasyfikowane jako "Dramat".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones