25 odcinków
7,9 9 517
ocen
7,9 10 9517
3 241
chce zobaczyć
{"type":"film","id":489914,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Kuroshitsuji-2008-489914/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Kuroshitsuji
  • Ichigo_Kurosaki ocenił(a) ten serial na: 7

Dlaczego królowa chciała ich zabić? Jaki miałam w tym cel, w końcu oni jej pomagali. Jeszcze dlaczego potem Ciel trafił do tej sekty, gdzie zrobili mu ten tatuaż przy brzuchu?

• twojasmierc ocenił(a) ten serial na: 8

Ichigo_Kurosaki nie wiem jaki miałaś cel w tym "zabujstwie"

twojasmierc Ojej.
    Po pierwsze jestem dyslektykiem, a po drugi pięść ci w durny łeb za zrobienie mi złudnej nadziei o odpowiedź na to pytanie, bo mnie męczy.

• Ichigo_Kurosaki Tak naprawdę zabójstwo rodziców Ciela nie zostało wyjaśnione. Jak zapewne wiesz większość anime jest na podstawie mangi, a w niej, małymi kroczkami, można wyczytać jedynie powody zesłania Ciela do tej "sekty". Nie chciałabym Ci tu spojlerować i psuć emocji podczas czytania mangi, więc nic więcej na ten temat nie napiszę.
    Anime, które pokrywa się z mangą kończy się po konkursie carry, a dalsze wątki, w tym ten cały Anioł i Królowa (jako zabójczyni) to pomysł twórców anime. Tak samo jak druga część anime z Cloudem i Aloisem.
    Osobiście po obejrzeniu anime czułam niedosyt, przecież to wszystko było bez sensu. Nie powiem kilka momentów było ujmujących jak skok Ciela z mostu czy wątek z psem był zabawny, jednakże twórcy anime polegli na wyjaśnieniu głównego wątku w mandze jak i animie, tj. zemsta Ciela na mordercach rodziców, dlatego też sięgnęłam do źródła, tj mangi. Twórcy się już chyba zreflektowali gdyż w lipcu znów wyjdzie anime, tym razem na podstawie mangi, zawierające arc po konkursie carry.

Tak więc zachęcam Cie do sięgnięcia po mangę.

Pozdrawiam,
    Maika

Maika Dziękuje.

• Maika Czyli anime konczy sie inaczej niz manga?

• mania19 Manga się jeszcze nie skończyła, więc można rzec że, tak kończy się inaczej. Przynajmniej ta część. Powstały już dwa inne anime na podstawie mangi, które nie mają nic wspólnego z całym tym spiskiem królowej i aniołów oraz z drugą częścią .

Pozdrawiam.