PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489914}

Kuroshitsuji

7,9 9,8 tys. ocen
7,9 10 1 9786
Kuroshitsuji
powrót do forum serialu Kuroshitsuji

Czy to jakiś błąd?

ocenił(a) serial na 8

Jeszcze jakiś czas temu ilość odcinków wynosiła na filmwebie 24. + specjalne, a teraz 44?
Skąd nagle w spisie dodało się 12 odcinków i zapisano jako 2 sezon? I nie można tego nigdzie zobaczyć(obejrzeć)?
I odcinki są kolejno bodajże dzień wcześniej niż odcinki drugiego sezonu. Jeżeli tak, to ten spis powinien się chyba tam pojawić a nie tu.
Proszę mnie oświecić w tym temacie :)

ocenił(a) serial na 9
Scarsx69

Jest 2 sezon, a w nim pełno filerów. Niestety dużo osób mówi że jest o wiele gorszy. Możesz obejrzeć go np tutaj: http://www.anime-shinden.info/9385-kuroshitsuji-ii-online.html

ocenił(a) serial na 8
VaniliaGirl

Ech, chyba się nie dogadałyśmy. Nie mówię o formalnej wersji Kuroshitsuji tej z Aloisem.. O istnieniu tego wiem.
Chodzi mi o to, że w spisie 1 części jest napisane, że ma 2 sezony (co jest chyba błędem, ale daty odcinków poprzedzają o jeden dzień daty odcinków oficjalnego 2 sezonu, czyli tego http://www.filmweb.pl/serial/Kuroshitsuji+2-2010-555763)

ocenił(a) serial na 8
Scarsx69

A w spisie jest tak jakby nieformalny 2 sezon.

ocenił(a) serial na 9
Scarsx69

więc to raczej błąd z datami bo nazwy te same

ocenił(a) serial na 8
VaniliaGirl

I raczej tu nie jest ich miejsce skoro sezon 2 ma swoją osobną stronę na filmwebie..

ocenił(a) serial na 9
Scarsx69

tak ale zwykle kolejne sezony są pod pierwszym o ile nazywają się tak samo. Sprawdź sobie np u dr Housa albo gdzieś :)

ocenił(a) serial na 8
VaniliaGirl

Ale Dr Haus nie ma osobnej strony na to? A kuroshit ma?

ocenił(a) serial na 8
Scarsx69

Hous*

ocenił(a) serial na 8
VaniliaGirl

Błąd już zredukowałam :)

ocenił(a) serial na 9
Scarsx69

Wiem, widze :P ale jak dla mnie dobrze że jest tutaj napisane. Jak ktoś nie wie jak szukać 2 sezonu (bo nazwa jest tylko ta oryginalna) to może w ten sposób zobaczyć :)

ocenił(a) serial na 8
VaniliaGirl

Jak nie wie jak szukać? Przecież ma po to obok "powiązane z serialem". Nie traktujmy ludzi jakby byli niepełnosprawni umysłowo .