PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489914}

Black Butler

Kuroshitsuji
7,9 9 763
oceny
7,9 10 1 9763
Kuroshitsuji
powrót do forum serialu Kuroshitsuji

Nie podobało mi się zakończenie, bo liczyłam na to, że w końcu Sebastian dostanie to co mu się należy za tą całą robotę... Poza tym widzę pewną nieprawidłowość w fabule. Zanim na końcu wbiegli do labiryntu, Sebastian nie mógł się Cielowi pokazać na oczy, bo niby w ten sposób złamie zasady i przestanie być jego lokajem (czyli tak jakby pakt się anulował). Z drugiej strony nagle musi być mu wierny do usranej śmierci... która nie nadejdzie bo są demonami. Jak dla mnie gdyby chciał to mógłby wywinąć się w ten sposób, czyż nie?

Poza tym w anime był Sebastian przedstawiony jako chciwy tej duszy (której nie dostanie wiec będzie wiecznie głodny a jego cień urośnie do rozmiarów świata :D). W mandze darzy chłopca sympatią, więc takie zakończenie by było do przyjęcia... Ale tutaj? Ja strasznie żałowałam, że go w końcu nie zeżarł.

ocenił(a) serial na 8
VaniliaGirl

zeżarł ?

ocenił(a) serial na 9
Trolleczek

czyli że nie pochłonął jego duszy ;)

VaniliaGirl

"Jak dla mnie gdyby chciał to mógłby wywinąć się w ten sposób, czyż nie?"
Właśnie, może wcale nie chciał. Może tym czego pragnął było pozostanie z Cielem na wieczność?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones