PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489914}

Black Butler

Kuroshitsuji
7,9 9 763
oceny
7,9 10 1 9763
Kuroshitsuji
powrót do forum serialu Kuroshitsuji

Szukam czegoś podobnego!

ocenił(a) serial na 10

Witam, prosiłabym o pomoc kogoś obeznanego z tą mangą i innymi aby polecił mi coś podobnego do tego. Mam na myśli mangę, bo to anime jest milusim dodatkiem do tej genialnej mangi. Także mógłby mi ktoś polecić jakąś mangę z wątkami kryminalnymi, takim lekkim humorem i nietuzinkowymi postaciami? Jeszcze jakby się elementy shonen-ai pojawiły to byłoby przecudownie :)

użytkownik usunięty
Majucha

W Kuro nie było shonen-ai :) Te wszystkie domysły, co by tam mogło być między Sebastianem a Cielem to efekt zbyt wybujałej wyraźni yaoistek. No chyba, że chodzi o wątek z Grellem, ale autorka stworzyła go bardziej na zasadzie satyry, więc myślę nie nie można go brać na poważnie. Z mang podobnych do Kuroshitsuji mogłabym polecić Pandora Hearts (Break i Undertaker muszą mieć jakiegoś wspólnego przodka ;), ale to dość oklepana rada, bo wiele osób zauważa między nimi podobieństwa. Także nie zdziwiłabym się, gdyby ten twór już wpadł w Twoje ręce. Niestety to jedyny tytuł, który przychodzi mi do głowy, może ktoś inny z forum coś czyta i poratuje :)

ocenił(a) serial na 10

HA, a na forum Pandory polecają Kuroshitsuji ;) Obie mangi genialne, dziękuje za pomoc i szukam dalej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones