PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=318187}

Kyle XY

7,1 13 071
ocen
7,1 10 1 13071
Kyle XY
powrót do forum serialu Kyle XY

Obejrzalem caly 1 i polowe 2 sezonu ... i na 12 odcinku mi sie znudził... poniewrz juz wszystko bylo rozstrzygnione ...wiedzialem co i jak... a watki byly juz nudne i do przewidzenia ... producenci mogli sie lepiej postarac.

ocenił(a) serial na 5
Sebastiano_3

Dokładnie, serial zaczął się fajnie i obiecująco a czym dalej tym gorsza papra;/
2 sezon można było zmieścić 10 odcinkach.
Z serialu SF zrobił się serial obyczajowy z mega morałem.
Ostatnie odcinki 2 sezonu to już oglądałem przewijając moralizatorskie gadki.

ocenił(a) serial na 10
latarnik81

2 sezon powinien trwac w 12 odcinków jak pierwszy...Nie mam pojecia co oni maja teraz zrobic w 3 sezoni ... to bedzie Gniot niczego warty ... bez urazy dlatych co ogladaja :P

Sebastiano_3

no jak co kyle bedzie musial uratowac amande bo ja porwał latnok w ostatnim 23 odcinku

ocenił(a) serial na 10
kivars

to jest strasznie ciekawe :P ehehe bez przesady

kivars

Aj nie dokonca wiadomo czy to LATNOK porwal Amande ;-) Dokladnie obejrzyj fragment, w ktorym Kyle wraca sie po jej ciuchy, czy ten facet z ochrony nie przyppomina wam czasem Brian'a Tylor'a? No to troche naciagane bo Kyle powinien go rozpoznac, ale sie dowiemy dopiero w 3 sezonie.

A wlasnie wie ktos kiedy bedzie emitowany 3 sezon?

ocenił(a) serial na 7
kivars

Wiedziałam żeby nie czytać tych wpisów i teraz mam! Jestem na 20 odcinku 2 serii i myślałam, że się jakoś normalnie skończy, happy ending, ale skoro ma być trzeci sezon to mam za swoje.

ocenił(a) serial na 8
Sebastiano_3

ja sie obraziłem a przy okazji skad jestes pewien ze trzeci sezon nie bedzie lepszy od2 poprzednich

ocenił(a) serial na 8
Sebastiano_3

kretynie 1 sezon miał 10 odcinków a nie 12 jak ty nie wiesz ile ma sezon odcinków to jak mozesz cokolwiek komentowac

seba2248

Prawda jest taka, że ilość odcinków lepiej sprawdzać na
http://www.imdb.com/title/tt0756509/

Najpierw było OK, ale potem Axn podzielił sezon 2 na 2 części i każdą z nich nazwał sezonem.
Stąd obecnie są 3.
Choć tak naprawdę 3 jest kręcony.

Jeśli zaś chodzi o oglądanie to youtube polecam.
Są tam wszystkie odcinki S1 i S2.
I to w dobrej jakości.
Angielski w tym serialu nie jest jakoś skomplikowany, żeby nie skumać o czym gadają.

Co do oceny, to:
Serial całkiem fajny, przyjemny w odbiorze.
Przypomina Smallville i...pewnie wiele seriali, których nie widziałem.
Co do historii to nie jest ona zbyt oryginalna.
Minusem jest jak zwykle jedyny w swoim rodzaju, fantastyczny i ponad wszystko!!! sposób ukazania amerykańskiej szkoły.
W niej nic się nie dzieje, a nudą to aż wieje i dlatego trzeba było zrobić Kyle`a.

Muzyczka niczego sobie, momentami bardzo nastrojowa.
Żaden tam super hit, no ale klima stwarza.

Postacie nie są płaskie, dobrze wprowadzane.

Ogólna ocena 7,5/10

Sebastiano_3

1 sezon świetny aa drugi? hmm..początek super ale niektóre dialogi już przewijam bo są nudne;/ :P Ale wiecie co stwierdzam? Że niektóre sceny i rozmowy nadają sie do kabaretu xD chyba że tylko ja sie z nich śmieje:| :PP dobra film mi sie strasznie podoba to chyba tyle:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones