PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=318187}

Kyle XY

7,1 13 065
ocen
7,1 10 1 13065
Kyle XY
powrót do forum serialu Kyle XY

Ahahahaha jaki głópi błond na plakacie nie ma pępka.

ocenił(a) serial na 6
Awgwa

Błagam... obejrzyj choć pierwszy odcinek...

korena

Juz widze ze robione na szybko, pewnie tylko by mnie luki fabularne wkurzały. Raczej podziekuje. 1/10

ocenił(a) serial na 6
Awgwa

XD umarłam

ocenił(a) serial na 6
korena

"Kyle XY" to historia nastoletniego chłopaka, który pewnego dnia budzi się nagi w lesie. Podczas samotnej wędrówki po centrum pobliskiego miasta zostaje zatrzymany przez policję. Chłopiec nic nie pamięta, nie potrafi nawet mówić. Jest bezbronny jak małe dziecko. Zostaje wysłany do ośrodka dla nastolatków, gdzie dostaje imię Kyle. Gdy u Kyle'a zauważono brak pępka, dyrektor ośrodka kontaktuje się z psychologiem - Nicole Trager. Postanawia ona zabrać go do swojego domu. Chłopak prezentuje niezwykłe zdolności, których nikt nie jest w stanie wyjaśnić. W trakcie badań tomograficznych okazuje się, że mózg Kyle'a wykorzystuje 100% swoich możliwości. Rodzina Tragerów myśli, że z każdym dniem poznaje coraz lepiej Kyle'a. Jednakże tajemnica go otaczająca dopiero zaczyna się ujawniać.

korena

Za długie, nie czytam bo dostanę oczopląsu.

Awgwa

Gdzie się rodzą i kto wychowuje takich idiotów jak Ty. Myśl człowieku bo inaczej ludzie będą się z Ciebie śmiali tak jak Ty wyśmiałeś ten plakat. Koniec świata, nie wiem ile masz lat ale mam nadzieję że 10 bo inaczej będzie mi za Ciebie wstyd.

Wanat44

Podobno przyniósł mnie bocian ale nie jestem pewny ile mam lat a cooo? Z resztą z burakami co nie podajom argumentów a potrafią tylko wyzywać od idiotów już na wstępie to nie ma co gadać. Pa

Awgwa

Zacytuję korenę: "Gdy u Kyle'a zauważono BRAK PĘPKA [...]" i sądzę, że to powinno starczyć skoro nie chcesz zagłębiać się w fabułę tego serialu,który moim zdanie jest dużo lepszy od "Włatców móch", których oceniłeś na 9.

kleoo108

A no popatrz, a ja się niepotrzebnie czepiam! A co do Włatców to faktycznie musiałem zaniżyć ten jeden punkt przez nowe serie. ;(

Awgwa

Awgwa wcale się nie dziwię, że oglądasz WM. Widać to po Twojej ortografii :/ Pozdrawiam.

edzia225

Tak. Tesh pozdraffiam.

edzia225

Nie karmić trolla!

ocenił(a) serial na 10
magdalenka3084

zdechłam jak to przeczytałam...
potem przeczytałam to jeszcze raz ..
i jeszcze raz zdechłam..

nie karmić bo rękę może być już nie twoja ..
Pozdrawiam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones