PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=318187}

Kyle XY

7,1 13 064
oceny
7,1 10 1 13064
Kyle XY
powrót do forum serialu Kyle XY

Kyle i Jessi.?

ocenił(a) serial na 10

Błagam was, powiedzcie mi, czy naprawdę tylko ja chcę by Kyle był z Jessi a nie z Amandą.? Uważam, że albo Kyle mógłby w końcu Amandzie powiedzieć prawdę, albo być z Jessi, chociaż wolałabym tą drugą opcję. Też mnie Jessi wkurzała, ale lubię ją, zwłaszcza po ostatnim sezonie. A jak wy myślicie.?

ocenił(a) serial na 8
basia_07

nie jesteś sama ja tez tak mam :P
Amanda była dobra dla Kyle jako pierwsza miłość , ale on sporo dojrzał emocjonalnie i widac ile chemii jest miedzy nim a Jessi

basia_07

ja też go wole z Jessi.. Amanda jest tak strasznie sztuczna i w ogóle... jej czasem jej oglądać nie mogę hehe

no ale się już raczej nie dowiemy bo 4 sezon nie będzie nagrywany :/

ocenił(a) serial na 7
basia_07

Ja również wolę aby Kyle był z Jessi...od jakiegoś czasu bardzo się do niej przekonałem.

TheUndertaker

Tak ale w czwartej serii Jesse powiedziała Kyle'owi że nie chce aby był z Amandą.
Fakt Amanda jest strasznie sztuczna. Taka niby święta, nie liczy się z Kylem ani troche

ocenił(a) serial na 10
basia_07

No właśnie. Może nie nazwałabym tak tego, że się z nim nie liczy, ale ona jest taka trocheę... Zagubiona duszyczka, która zawsze potrzebuje kogoś kto by ją bronił. Ale tak ogólnie nie mam nic do niej, oprócz tego tylko. No i wolę by Jessi była z Kyle'm. Mam nadzieję, że nakręcą następny sezon, bo to się skończyło zbyt zagadkowo. No, ale twórcy tego serialu chyba to lubią, bo każdy sezon kończy się zagadką.

ocenił(a) serial na 5
basia_07

Ta blondyneczka z miśkowatą twarzą, moim zdaniem nie pasuje do Kyle. Ja bym brał Jessie

użytkownik usunięty
basia_07

caly ten temat wyglada jak rozwazania nad 'moda na sukces'. 'on powinien byc z ta, a nie bo z ta!'.....
szczerze? ja bym spiknal jessi z amanda... az przyjemnie byloby ogladac ten serial :D

ocenił(a) serial na 10
basia_07

Hmm, ja zwykle nie przejmuje sie takimi pierdolami, ze Gosia bedzie z Czesiem, itd, ale Amandy sie ogladac nie da, a Jessi to bardzo ciekawa postac grana przez dobra aktorke.

ocenił(a) serial na 6
basia_07

Ja również wolę Jessi. Amanda jes wg mnie... taką świętoszką. Nie wyobrażam sobie jej z Kylem - dla niego trzeba ostrej babki, w końcu sam jest bardzo... spokojny. Jessi na początku była zła, bo była tak zaprogramowana, poza tym od początku nią manipulowano i nie zaznała ciepła, tak jak Kyle. Ale potem się zmieniła i jestem pewna, że to przez rodzinę Tregerów.

Makrauchenia

No to mnie teraz zabijecie xD a może nie?
Nie oglądałam Kyle'a, tylko czytałem książki "Ukryta tożsamość" i "Na celowniku".
I po nich twierdzę... Kyle tylko z Amandą xD!

użytkownik usunięty
Thumbelina

hmmm a moze trojkacik? :D

ocenił(a) serial na 6
Thumbelina

Książki to porażka, kto to w ogóle napisał? No nie no, wiem, kto to napisał ;) "Ukryta tożsamość" dostaje ode mnie 1/10

ocenił(a) serial na 8
basia_07

Tez uważam, że Kyle powinien być z Jessi, oni są dla siebie stworzeni, poza tym Amanda i tak miała zrezygnować z Kyle'a po tym jak złamał jej serce...

basia_07

a co wy za pieroły opowiadacie ta Blondyna Amanda chyba jest o wiele lepsza jak ta Brunetka ona jest jakas sztuczna i dziwna głupi by chcial brunetke.

ocenił(a) serial na 8
basia_07

Amanda ! Nie nawidzę Jessi, tej jej krzywej gęby. Kyle i Amanda na zawsze.

ocenił(a) serial na 7
basia_07

Kyle i Jessi!!!!! Oni są dla siebie stworzeni! I ten pocałunek w 10 odcinku ♥

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones