PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=318187}

Kyle XY

7,1 13 065
ocen
7,1 10 1 13065
Kyle XY
powrót do forum serialu Kyle XY

Muzyka z serialu

ocenił(a) serial na 10

1. Dla wszystkich zainteresowanych muzyką z serialu:

http://www.kylexyinfo.com/Media/music.htm

2.Wie ktoś jak się nazywa piosenka która leci na samym końcu 1 odcinka,albo prawie na samym końcu 5 odcinka ? Nie ma jej niestety na w.w. stronie :( .Byłbym dźwięczny jeśli ktoś wie i napisze :] Chodzi o taką samą gitarkę na początku,później na chwile dochodzą inne instrumenty i się kończy.

ocenił(a) serial na 8
Numah

witam!

rowniez szukam owego kawalka i nie potrafie znalezc :( a moze Tobie juz sie udalo ?

pzdr!

ocenił(a) serial na 10
MiC1986

no hej, niestety nie wiem jeszcze co to za kawałek ale myślę że to jakiś kompozytor robił jako soundtrack.. jak znajde czas to jeszcze poszukam.

4msie

ocenił(a) serial na 8
Numah

ok! jak tylko bedziesz wiedzial to prosze podziel sie :)

pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 8
Numah

yeeeeeeeeeeeeeah! :)
wreszcie znalazlem kawalek, ktorego nie tylko ja tak dlugo szukalem ! :)

friend_of_dragons - miales racje, to jest nuta zrobiona przez kompozytora Michael Suby (tworca muzyki m.in. do Kyle XY, Butterfly Effect 1 i 2 czy tez do Zodiaku). Muzyczka nosi nazwe Welcome to the Family :)

Ponizej zamieszczam link do owego utworu :)

http://mtvk.pl/mic/upload/Michael_Suby-Welcome_to_the_Family_-_by_mic.rar

pozdrawiam! ciao :)

ocenił(a) serial na 10
MiC1986

o stary :D big thx !!
ciekawe czy ten kompozytor robi jeszcze inne takie utwory :]

MiC1986

dzieki za ten kawalek - jest swietny - najlepszy z calego serialu
pozdro i big thx

ocenił(a) serial na 9
Numah

znacie moze tytul piosenki z koncowki 3 odcinka 1 sezonu? bo nie moge nigdzie znalezc jej, a naprawde mi sie podoba:)

ocenił(a) serial na 8
Pemeq

Pemeq - "Set The Story Straight" - Tom McRae

pozdro :)

Numah

A może ktoś wie, jak nazywa się piosenka z końcówki 5. odcinka drugiego sezonu, kiedy Kyle i Amanda siedzą w wannie?

ocenił(a) serial na 8
junkers1

nazywa sie to tak ladnie

Travis - Closer :)

pzdr!

MiC1986

witam :) działa wam ta stronka z mp3 z kyle xy ?? ta podana wyżej, bo mi coś nie chce wchodzić ostatnio :/

merrfi

i moze ma ktos sciagniete te mp3 wszystkie :) ?

Numah

Nie jestem do końca pewna, bo piszę z pamięci, ale piosenka z końcówki 1 i 5 odcinka pierwszego sezonu to kawałek genialnego post - rockowego zespołu Explosions In The Sky. I teraz wkroczy moja niepewność. Otóż najprawdopodobniej jest to kawałek Catastrophe and the Cure, ale mogły mi się pomieszać kawałki. :) niemniej i tak wszystkie są dobre. ;)

ocenił(a) serial na 8
vanillaessence

Asiu, to nie jest niestety ten wałek ;(
jesli moglabys jednak dowiedziec sie co to jest - bylibysmy bardzo wdzieczni...

jesli ktos chce liste z kawalkami z KYLE XY (1 i 2 sezon) to zapraszam na stronke : http://www.kylexy.net/music.html

pozdro!

MiC1986

ale skąd sciągnąć te kawałki :) ? ma ktoś :> ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones