PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635593}

Labirynt

Labyrinth
6,0 1 925
ocen
6,0 10 1 1925
Labirynt
powrót do forum serialu Labirynt

Niezły..

ocenił(a) serial na 5

chociaż za bardzo cukierkowy i mogło powstać coś naprawdę dobrego, gdyby włożyć w to więcej
doświadczenia niż papki na amerykańskie kina.

ocenił(a) serial na 6
DeathMetal

nie był taki zły choć książka zdecydowanie lepsza

ocenił(a) serial na 6
Poison_Girl

Ja tez bym nie skreślałam serialu...chociaż nie porywał. Ale ponieważ książki nie czytałam, to sam pomysł wydał mi się ciekawy; niedopracowane wydają mi się postaci, charakterystyka i kostiumy jak w innych produkcjach z takim budżetem; zakończenie niebanalne, bo jednak tajemnica pozostaje. W sumie daję również ocenę za wrażenia, jakie film pozostawia- a ten serial zostaje w pamięci, i mnie osobiście skłania do poczytania więcej na temat Katarów niż kontrowersyjny "Święty Gral, święta krew" przed laty

ocenił(a) serial na 5
DeathMetal

Niestety nie zgadzam się z ta opinią - serial przeciętny, daleko mu do książki :-(

ocenił(a) serial na 5
DeathMetal

Ode mnie film dostał 5 gwiazdek-obejrzeć się da,nawet z pewną ciekawością,choć całe to bajdurzenie o Grallu kupy się nie trzyma.
Motyw tajemnicy...pozostał tajemnicą,bo sensu w tym nie ma żadnego.

sylwa2_filmweb

Nie chciałam zakładać nowego tematu żeby zadać jedno pytanie, więc robię to tu. Wiem że temat dotyczy opinii na temat serialu i bardzo chętnie przedstawię swoją, jak tylko ktoś mi pomoże. Czy posiada ktoś napisy do drugiego odcinka?

LadyAnna6

Jest na chyba kinomaniaku z napisami ;)

A nie wydaje się wam, że serial jest przeciętny, bo i pierwowzór taki jest ? :P

pixi222

że w internecie jest wersja z napisami to wiem. ja poszukuję napisów do ściągnięcia

LadyAnna6

Napisy już są.

Xander_

dzięki za informację:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones