PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788868}

Las

La Forêt
6,8 8 949
ocen
6,8 10 1 8949
Las
powrót do forum serialu Las

Mam nieodparte wrażenie, że w ostatnim czasie widziałam kilka seriali/filmów o podobnej tematyce, więc nie było dużego zaskoczenia, końcówka nie wbija w fotel. Cieszę się, że twórcy odeszli też od kilkunastoseozonowych fabuł. Tu mamy wszystko zgrabnie zamknięte w 6 odcinkach. Dobry na weekendowy wieczór. Mogłabym się przyczepić do wprowadzenia elementu fantasy do serialu, który właściwie nie został jasno wytłumaczony.

kurek_natalia1602

SPOILER



Też mam te same odczucia. Praktycznie od początku było wiadomo, że Vincent miał romans z młodą, a któraś z pozostałych zamieszana w seks za pieniądze. Tematyka trochę oklepana, co nie znaczy, że serial źle oceniam.

ocenił(a) serial na 8
kurek_natalia1602

Serial trzymający w napięciu, ale podobny jeśli nie identyczny jeden z wątków, znalazł się w książce Łaska, Joanny Kańtoch.Dlatego też miałam wrażenie w czasie oglądania, że gdzieś już to widziałam.

ocenił(a) serial na 5
kurek_natalia1602

To nie był wątek fantasy, Eve stworzyła postać wilka, chociaż tak naprawdę prowadziły ją po prostu jej własne zapomniane wspomnienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones