PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630612}

Last Exile: Fam, The Silver Wing

Last Exile: Ginyoku no Fam
6,2 67
ocen
6,2 10 1 67
Last Exile: Ginyoku no Fam
powrót do forum serialu Last Exile: Ginyoku no Fam

od pierwszej serii Last Exile. Fabuła niezwykle ciekawa, tak, że nie mogłem przestać oglądać każdego kolejnego odcinka i w jeden dzień obejrzałem serię. Bohaterowie główni podobnie jak w pierwszej części bezpłciowi, sztuczni i irytujący. Równie jak w pierwszej serii postacie drugoplanowi nadrabiaj braki w bohaterach pierwszoplanowych.
Byłem naprawdę mile zaskoczony widząc tyle postaci z pierwszej serii, wręcz cieszyłem się. Bohaterowie... szkoda, że same dzieci, przez co miało się wrażenie, że to wieczorynka ale w Japonii jest troszkę inna mentalność.
Tak samo jak w pierwszej części najlepszą postacią jest Dio a z nowych bardzo lubiłem Orang-a.
Pozycja godna uwagi.

Pwuriel

a czy to jest bezpośrednia kontynuacja? dopowiada dalszą historię? czy jednak to raczej jakaś poboczna historyjka?

Qlczas

Ojej. Po 4 latach już nie pamiętam dokładnie, ale i tak i nie. 2 opowiada o losach nowych bohaterów, ale starzy też się pojawiają. Można to nazwać kontynuacją :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones